دانستنی

اینستاگرام به‌زودی به کار خود بر روی ویندوز ۱۰ موبایل پایان می‌دهد

اگر از کاربران ویندوز ۱۰ موبایل باشید و امروز با دیوایس خود نرم‌افزار اینستاگرام را باز کرده باشید، با پیامی مبنی بر پایان یافتن کار اینستاگرام در ویندوز ۱۰ موبایل از سی‌ام اوریل (دهم اردیبهشت) مواجه شده‌اید. همانطور که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید، در این پیام اینستاگرام استفاده از مرورگر برای وارد شدن به حساب کاربری را پیشنهاد می‌کند.

اینستاگرام به‌زودی به کار خود بر روی ویندوز ۱۰ موبایل پایان می‌دهد
مطالب مرتبط

در همین راستا، ظاهرا شاهد تغییری در نسخه ویندوز ۱۰ پی‌سی نخواهیم بود و این محدودیت تنها بر روی نسخه موبایل اعمال می‌شود. بسیاری از کاربران این سیستم عامل پس از مشاهده پیغام مذکور دست به کار شده و در شبکه‌های اجتماعی استفاده از نرم‌افزارهایی چون Winsta و ۶Tag را که در واقع نسخه‌های غیر رسمی اینستاگرام هستند، پیشنهاد کرده‌اند.

با وجود راه‌ها و برنامه‌های جایگزین، به نظر می‌رسد کاربران این سیستم عامل باید در فکر تغییری اساسی باشند. پشتیبانی از نسخه ۱۷۰۳ ویندوز ۱۰ موبایل از ماه ژوئن و نسخه ۱۷۰۹ از ماه دسامبر به پایان می‌رسد. تمامی دستگاه‌هایی که دارای ویندوز فون ۸.۱ بودند و به ویندوز ۱۰ ارتقا یافتند، به جز خانواده لومیا ۶۴۰، به نسخه ۱۶۰۷ این ویندوز دسترسی دارند که پشتیبانی از آن به اتمام رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *