دانستنی

با قابلیت‌های جدید اینستاگرام در نسخه‌های بعدی آشنا شوید

اینستاگرام در حال کارکردن برروی برخی از ابزارهای جدید، گزینه User-Filter و بهبود عملکرد قسمت تماس ویدیویی است. این شرکت بزرگ تغییرات عمده‌ای را در رابط کاربری خود ایجاد خواهد کرد. گزینه User-Filter یا همان فیلتر کاربر، این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید کسانی که آن‌ها را به تازگی دنبال کرده و یا اخیرا آن‌ها شما را دنبال کرده‌اند، در بالای لیست خود داشته باشید.

این امکان به شما کمک خواهد کرد تا خیلی راحت‌تر بتوانید افراد مورد نظر خود را در لیست دنبال کننده‌ها (Followers) و افرادی که دنبال می‌کنید (Following)، پیدا کرده و با این اشخاص ارتباط بهتری داشته باشید. این قابلیت جدید، کمک خوبی به شما در پیدا کردن افراد خاصی که نام آن‌ها را فراموش کرده‌اید، خواهد کرد.

علاوه‌بر این قابلیت جدید و خوب، اینستاگرام در حال آزمایش گزینه قرار دادن قسمتی از یک موسیقی در استوری اپ خود است. در این گزینه که به‌زودی به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه خواهد شد، شما می‌توانید قسمتی از یک موسیقی را در صفحه استوری خود قرار دهید و با ضبط صدای خود برروی آن موسیقی، یک سبک جدید از کارائوکه را در اینستاگرام خلق کنید!

یکی دیگر از امکاناتی که باید منتظر آن باشیم، بهبود قابلیت تب‌های “Saved”، “Liked Posts” و “Your Posts” در قسمت پیام‌های شخصی (Direct Message) است. این قابلیت در حساب‌های کاربری شخصی و تجاری در دسترس خواهد بود.

مدیر فنی اینستاگرام در توییتر خود نوشت: ما در حال آزمایش قابلیتی هستیم که امکان مرتب‌سازی لایک‌ها براساس زمان را در این قسمت همراه با یک نوار جستجو، به کاربر ارایه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *