دانستنی

بلاک اینستاگرام

  • اگر شما در حال مطالعه ی این پست هستید احتمالا یکی از قابلیت های پیج اینستاگرام شما بلاک شده است و ما قصد داریم در این پست آموزش خارج شدن از بلاک اینستاگرام را به شما کاربران محترم آموزش دهیم .ابتدا بایدبادلایل بلاک شدن پیج اینستاگرام آشنا شویم و سپس از روش های خارج شدن از بلاک اینستاگرام استفاده کنیم.
اکشن بلاک اینستاگرام
حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

بلاک شدن پیج اینستاگرام و دلایل آن

اگر شما قادر به انجام یکی از عمل های اصلی اینستاگرام از جمله; فالوو،آنفالوو،لایک و کامنت  نیستید بنابراین پیج شما توسط اینستاگرام دچار محدودیت یا همان اکشن بلاک شده است.

دلایل زیادی برای بلاک شدن پیج شما وجود دارد اما مهم ترین و عمده ترین دلایل اکشن بلاک اینستاگرام مواردی است که در ادامه آن ها را شرح خواهیم داد.

دلایل بلاک شدن پیج اینستاگرام

  • استفاده بیش از حد از قابلیت های اصلی اینستاگرام (فالوو ، لایک ، کامنت و …)
  • استفاده بیش از حد از هشتگ ها یا استفاده از هشتگ های غیر مرتبط با پست شما
  • استفاده از برنامه های جانبی  اینستاگرام مثل ربات های فعالیت خودکار
  • انتشار محتوای مغایر با قوانین اینستاگرام
  • منشن کردن بیش از حد سایر پیج ها زیر پست ها
  • انجام تبلیغات سایر پیج ها در حجم و تعداد بالا
  • عدم تکمیل مشخصات ظاهری پیج از جمله عکس پروفایل و BIO

اگر حداقل یکی از این موارد را انجام داده باشید ،اینستاگرام پیج شما را به دلیل عدم رعایت مقررات و به عنوان اسپم شناسایی کرده و محدودیت هایی را برای آن اعمال میکند.

روش های خروج از اکشن بلاک اینستاگرام:

توقف فعالیت ها

اولین اقدامی که باید انجام شود توقف بخشی یا حتی تمام فعالیت های پیج  از جمله فالووکردن،لایک کردن و کامنت گذاشتن است و این توقف فعالیت باید حداقل ۲۴ تا ۴۸ ساعت ادامه یابد.

تغییر شبکه اینترنت

از اینترنت موبایل یا هر اینترنت دیگری به جز اینترنت فعلی که درحال حاضر به آن متصل هستید استفاده کنید ، به این دلیل که امکان دارد ip آدرس اینترنت شما بلاک شده باشد و نه پیج شما.

اتصال پیج اینستاگرام به اکانت فیسبوک

اگر پیج اینستاگرام خود را به دیگر شبکه های اجتماعی که مهم ترین آن ها فیسبوک است متصل کنید این اقدام باعث میشود تا اکانت اینستاگرام شما اعتبار بیشتری کسب کندو احتمال شناسایی پیج به عنوان یک ربات یا اسپم توسط اینستاگرام کاهش یابد.

قطع اتصال پیج اینستاگرام به ربات ها

اگر پیج شما در حال حاضر به یک یا چند برنامه جانبی اینستاگرام مثل برنامه های افزایش  فالوور یا فعالیت خودکار متصل است هرچه سریعتر اتصال پیج اینستاگرام را به این برنامه ها قطع کنید تا بیشتر از این مشکل ساز نشوند.

تغییر مشخصات امنیتی وظاهری پیج

تغییر پسورد و ایمیل پیج اینستاگرام یا حتی تغییر عکس پروفایل و bio پیج میتواند این پیام را به سرور های اینستاگرام بدهد که شما یک اکانت واقعی هستید و به خروج شما از اکشن بلاک اینستاگرام کمک خواهد کرد.

ارسال گزارش مشکل به اینستاگرام

جهت تسریع در روند خروج از اکشن بلاک اینستاگرام باید گزارشی به پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید تا پیج شما را مشاهده  و مشکلات آن را بررسی و رفع کنند.

برای ارسال گزارش میتوانید مسیر زیر را طی کنید و پیامی مشابه پیام زیر برای اینستاگرام ارسال کنید:

profile ->settings->Help->Report a problem

خارج شدن از اکشن بلاک اینستاگرام
حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know

the reason for this blockage, but you should know that I’m a real person

Would you please recheck my suspension

در اخر اگر اهداف بلند مدتی برای پیج اینستاگرام خود در نظر دارید بهتر است با روش های واقعی و کم ریسک در اینستاگرام فعالیت کنید تا احتمال دیسیبل شدن پیج و اکشن بلاک پیج را کاهش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *