دانستنی

حذف فالوور فیک اینستاگرام با روش های مختلف (۱۰۰ درصد کاربردی)

داشتن فالوورهای جعلی در صفحه اینستاگرام تهدیدی جدی برای هر کسب و کار اینستاگرامی خواهد بود. زیرا این موضوع هم از نظر عمومی و هم از نظر اینستاگرام بسیار ناخوشایند است و همه می دانند که صفحاتی که فالوورهای تقلبی دارند معمولاً غیر قابل اعتماد هستند! فالوورهای جعلی یا غیر فعال ممکن است دانسته یا ندانسته در صفحه شما باشند. خرید فالوور در اینستاگرام یکی از راه های ارسال فالوورهای تقلبی به صفحه خود با دستان خود است. گاهی اوقات فالوورهای تقلبی بدون اینکه شما بدانید به صفحه شما می آیند. وقتی صفحه خود را تبلیغ می کنید این اتفاق می افتد. البته در برخی موارد! حذف فالوورهای تقلبی در اینستاگرام یکی از دغدغه های اصلی مدیران اینستاگرام است. همیشه به دنبال سایت های حذف فالوور جعلی یا برنامه های حذف فالوور غیرفعال اینستاگرام هستند.

در این مقاله قصد داریم راه های حذف فالوور فیک بپردازیم تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

فالوور جعلی(فیک) اینستاگرام چیست؟

در یک کلام فالوور جعلی، پروفایل اینستاگرامی است که صاحب ندارد! یعنی فقط یک بار ایجاد شده و مثلا وارد صفحه شما شده است. هیچکس صاحب این نمایه نیست که بخواهد با شما ارتباط بگیرد. این بدان معنی است که اگر شما پستی منتشرکنید، هیچ کس پست شما را نمیبیند. از قدیم الایام، تعداد فالوورهای صفحه اینستاگرام معیار اصلی اعتبار و موفقیت آن بوده است. در نتیجه بسیاری از دارندگان پیج های  اینستاگرامی به روش های مختلف اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند که در نهایت منجر به تعداد زیادی فالوور تقلبی و نادرست می شود.

مسدود شدن پیج تان

داشتن تعداد زیادی فالوور جعلی خطر جدی برای شما به همراه دارد. به این معنی که اینستاگرام پیج شما را مسدود می کند. دیده‌ایم که بسیاری از صفحات اینستاگرام بدون هیچ دلیل مشخصی برای همیشه حذف می‌شوند و بازیابی نمی‌شوند. تنها دلیل این امر تعداد زیاد فالوورهای جعلی (فیک) است.

راه های حذف فالوور جعلی (فیک)

خب در ادامه راه های حذف فالوور فیک در اینستاگرام را معرفی می کنیم. برای انجام اینکار دو راه اساسی وجود دارد. ابتدا باید فالوورهای جعلی را به صورت دستی شناسایی و حذف کنیم. دوم، از اپلیکیشن ها، سایت ها و ربات های اینستاگرام برای این کار استفاده کنید. هر دو روش دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

حذف فالوور جعلی اینستاگرام به صورت دستی

بنابراین، طبق مقاله تشخیص فالوورهای فیک، برای شناسایی فالوورهای جعلی و غیر فعال، سعی کنید فالوورهای صفحه جعلی خود را شناسایی کرده و آنها را یکی یکی حذف کنید. البته این کار سخت و زمان بر است، اما اگر تعداد کمی فالوور جعلی داشته باشید این شیوه مفید است.

برنامه حذف فالوور جعلی در اینستاگرام برای اندروید و آیفون

یکی دیگر از راه های حذف فالوورهای فیک اینستاگرام استفاده از برنامه و اپلیکیشن حذف فالوور فیک اینستاگرام است. ممکن است بسیاری از این برنامه ها نا امن باشد و نتوانید از آنها استفاده کنید. حتی ابزارهای خارجی که در این زمینه کار می کنند نیز معایب خود را دارند. برای مثال ممکن است در تشخیص فالوورهای غیر فعال عملکرد خوبی نداشته باشند. به همین دلیل ابتدا باید از درست کارکردن این ابزارها اطمینان حاصل کنید و سپس از آنها استفاده کنید.

اپلیکیشن حذف فالوور Ghost Unfollowers for Instagram

از بهترین برنامه های حذف فالوور جعلی در اینستاگرام برای گوشی های اندروید می باشد. با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید فالوورهای روحی را که با صفحه شما تعاملی ندارند شناسایی کنید و شروع به حذف آنها کنید. به علاوه این برنامه برای ردیابی و پاک کردن فالوورهایی که شما را دنبال می کنند نیز استفاده می شود. این برنامه را می توانید از گوگل پلی دانلود کنید.

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام
برنامه حذف فالوور جعلی در اینستاگرام

برنامه حذف گروهی فالوور FollowMeter for Instagram

اپلیکیشن FollowMeter یک رابط کاربری عالی برای مدیریت فالوورهای شما در صفحات اینستاگرام دارد. کاربرد مهم این اپلیکیشن برای مدیریت فالوورها و پیگیری صفحه اینستاگرام شماست. این برنامه تعداد لایک، تعداد کامنت و … را نمایش می دهد و از این طریق می توانید فالوورهای جعلی صفحه خود را شناسایی و حذف کنید FollowMeter .یک برنامه عالی برای حذف فالوورهای غیر واقعی در اندروید است.

ربات حذف فالوور جعلی اینستاگرام

برنامه شناسایی فالوور فیک برای ایفون Followers Insights for Instagram

وظیفه اصلی اپلیکیشن Followers Insights for Instagram این است که فالوورهای غیرفعال شما را با توجه به ارتباطی که در صفحه شما دارند بررسی کند و فالوورهای جعلی را شناسایی و حذف کند. این برنامه اندرویدی به شما امکان می دهد طرفداران و فالوورها را ردیابی کنید، این امکان را دارد که چه کسانی شما را بلاک کرده اند و حتی چه کسانی وفادارترین فالوورهای شما هستند.

ربات حذف فالوور جعلی اینستاگرام

اما یکی از بهترین راه ها برای حذف فالوورهای تقلبی در اینستاگرام، استفاده از ربات های اینستاگرام است. به تازگی توانایی جدیدی به ربات اینستاگرام اینبو اضافه شده است که قابلیت تشخیص و حذف فالوورهای فیک صفحه را دارد. این ربات که هسته خود را ارتقا داده، می تواند در این زمینه به شما کمک کند. ناگفته نماند که ربات اینبو یک رباط هوشمند چند منظوره هستند. این تنها یکی از ویژگی های آن است که در این بخش آن را بررسی می کنیم.

این رباط با بررسی سه خصوصیت از پروفایل های اینستاگرامی که شما را دنبال کرده اند، تشخیص به غیر واقعی بودن و آنها را حذف می کند.

ابتدا از روی عکس پروفایل می تواند واقعی بودن یا نبودن آن را تشخیص دهد. پروفایل هایی که عکس ندارند معمولا توسط ربات شناسایی و حذف می شوند.

دوم اینکه با تحقیق در مورد تعداد فالوور و فالووینگ های پروفایل مورد نظر می تواند جعلی یا واقعی بودن آن را تشخیص دهد. به عنوان مثال، اگر پروفایلی فالووری نداشته باشد یا بسیار کم داشته باشد، اما فالووینگ های بالایی داشته باشد آن را به عنوان یک فالوور جعلی شناسایی و حذف میکند.

سوم اینکه اگر پروفایل اینستاگرام پست نداشته و یا پست های کمتری نسبت به فالووینگ ها خود دارد، ربات اینبو جعلی بودن آن را تشخیص داده و آن را حذف می کند.

سوال های رایج در زمینه حذف فالوور فیک اینستاگرام

آیا امکان حذف دستی فالوورهای جعلی وجود دارد؟

ممکن است، اما بسیار سخت و زمان بر است. اینستاگرام حتی می تواند به شما شک کند و صفحه شما را مسدود کند. بهترین راه برای حذف فالوورهای تقلبی استفاده از رباط اینستاگرام است.

آیا ربات حذف فالوور روی موبایل هم کار می کند؟

بله، شما به راحتی می توانید از برنامه حذف فالوورهای جعلی اینستاگرام در گوشی خود استفاده کنید.

 شناسایی و حذف فالوورهای جعلی چقدر طول می کشد؟

اگر از برنامه یا ربات حذف فالوور استفاده کنید، زمان زیادی طول نمی کشد! زیرا این دستگاه ها به صورت هوشمند کار می کنند. البته این به تعداد فالوورهای جعلی و برنامه ای که استفاده می کنید بستگی دارد.

آیا ربات اینستاگرام می تواند فالوورهای جعلی را شناسایی و حذف کند؟

بله، اکثر ربات های اینستاگرام این قابلیت را دارند و شما نه تنها می توانید فالوورهای تقلبی را شناسایی کنید بلکه می توانید همزمان آنها را نیز حذف کنید.

بهترین راه برای حذف فالوورهای جعلی اینستاگرام چیست؟

سریع ترین و بهترین روش برای یافتن و حذف فالوورهای اینستاگرام استفاده از ربات اینبو است. در حال حاضر بهترین و ایمن ترین ربات اینستاگرام برای این کار  اینبو می باشد.

چگونه فالوورهای دسته جمعی جعلی را حذف کنیم؟

از آنجایی که اینستاگرام این قابلیت را ندارد، تنها راه حذف فالوورهای تقلبی استفاده از ربات فالوور جعلی است!

جمع بندی و پایان

در این مقاله سعی کرده ایم بهترین راه های حذف فالوور فیک در اینستاگرام را به شما بگوییم.

فراموش نکنید که فالوورهای جعلی و غیر واقعی صفحه شما باعث می شود رشد چشمگیری در اینستاگرام تجربه نکنید. همانطور که در این مطلب گفتیم اینستاگرام بسیار هوشمند است و به راحتی می تواند صفحاتی را که فالوور فیک زیادی دارند شناسایی و آنها را جریمه کند. بنابراین شناسایی و حذف فالوورهای جعلی و فیک باید در اولویت کار شما باشد. امیدواریم که این مقاله مورد رضایت شما واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *