دانستنی

راز پولدار و ثروتمند شدن

راز پولدار و ثروتمند شدن

 

راز پولدار و ثروتمند شدن می تواند همه ما را در رسیدن به خوشبختی و استقلال مالی کمک کند. راستی به نظرتان راز پولدار و ثروتمند شدن چیست؟ در این متن قصد دارم در ابتدا با کمی زیاده روی راههای کسب درآمد و پول دار شدن را بگویم شاید در ابتدا موجب ناراحتی شما شود ولی خوب لازمه گاهی متفاوت عمل کنیم

راز پولدار و ثروتمند شدن یک شبه :

نمی دانم شما هم در اینترنت جستجو  کردید و یا خوانده اید که با مطالعه یک مقاله و یا انجام فلان کار در کمتر از یک ماه مولتی میلیونر و تا یک سال یک میلیادر واقعی خواهید شد ؟ به نظرتان این می تواند واقعی باشد ؟ اگر واقعا اینطور بود که الان همه مشنگ ها و قشنگ ها میلیاردر بودند راز پولدار و ثروتمند شدن در این است؟

اول همه بگم که راز پولدار شدن در خواستن و داشتن جروزه است هیچ موقع پول مفت به دست نمیاد و یا از آسمان نمی ریزه باید کار کرد تفکر افراد بیسواد و مالیخولیایی رو باید کنار گذاشت تفکر درست در درست اندیشیدن است. کاری که ما در سایت پول یابی به دنبالش هستیم و هدفمان آموزش درست کسب درآمد حقیقی و واقعی هست.

دانش راز پولدار و ثروتمند شدن

 

راز اصلی پولدار شدن دانش است دانش هم قطعا با مطالعه به دست می آید آمار عجیب سرانه مطالعه در ایران از افتضاح هم آن طرف تر رفته . افرادی را می شناسم که در بیست سال اخیر حتی یک کتاب را ورق نزدند و دنبال کسب درآمد میلیاردی هستند . جالبه که برای ما داستانهایی از انسانهای مخترع و ثروتمند می گویند که عاجز از فلان کار بودند ولی مشهور و ثروتمند شدند نمونه های از این حرفها در ادامه خواهد آمد که بیشتر به جوک شبیه است تا چیز دیگر:

ادیسون

 

در مورد این نابغه بزرگ داستانها ساختند مثلا می گفتند، ادیسون نمی توانست بند کفشش را ببنده؟یا از کلاس بیرون مینداختنش یا اینکه کودن بوده؟ و مادرش بهش داد می داد …
یقینا اینها را شنیدید و اینها سخن های بی پایه و اساس معلمان گرامی برای سرگرم کردن دانش آموزان تو کلاس در موردش حرف میزنند.
واقعیت این است که ادیسون کسی بود که زمان مطالعه اش از زمان نفس کشیدنش بیشتر بود. تمام عمرش تحقیق و مطالعه کرد.

نیوتن

در مورد این شخص گفتند شانس یارش بود سیب روی سرش گفت یک دفعه دانشمند و استاد شد و بعد پول پارو کرد و ثروتمند شد
اصلا هم اینگونه نبود نیوتن تمام عمرش را صرف تحقیق و مطالعه کرد و خوردن سیب روی سرش داستان و حرافی عده ای برای گول مالیدن سر ماست اون خواست و تلاش کرد و  زندگیش با مطالعه و کتاب همراه بود.
این دو شخصیت برجسته که هم مشهور شدند و هم ثروتمند هرگز خیالپردازی ثروت یک شبه نداشتند.

استیو جابز

حالا میگم بی خیال آن دو نفر را نمی شناسیم استیو جابز رو که حتما می شناسید همه کاره شرکت اپل . استیو جابز تنها یک راز برای ثروتمند شدن داست و آن هم مطالعه و تحقیق بود تا زمانی که سرطان زندگیش را به پایان رساند با آن حال مریض باز مطالعه و تحقیق می کرد. او راز ثروتمند شدن یک شبه را در پیش نگرفت بلکه مطالعه کرد و تلاش کرد و ثروت خودش به طرفش اومد

راز پولدار و ثروتمند شدن چیست؟

کسب درآمد از طریق ایجاد فروشگاه محصولات خود بصورت رایگان در سرکالا

اگر هر کدام از شما کسب و کاری داره چه کسب و کار خانگی و یا مغازه ای داره و علاقه داره که کارشو توسعه بده و محصولاتش رو بیشتر معرفی کنه و  فروشگاه اینترنتی داشته باشه میتونه فروشگاه خودشو تو سایت سرکالا درست کنه و محصولاتشو و اجناس مغازه شو تو فروشگاه خودش بذاره و لینک فروشگاه خودشو تو کانال های مختلف بذاره و یا به دوستان خودش بده تا محصولاتشو تو فروشگاهش ببینند و خرید کنند .

هدف از ایجاد سایت فروشگاهی سرکالا، تجمع محصولات و کالاهای موجود در مغازه‌های کوچک گسترده سطح شهر در یک فروشگاه جامع و کامل و ارائه حق انتخاب بهینه به مشتریان از میان انبوهی از کالاهای مشابه و دسترسی سریع و آسان به آنهاست.
هدف، ایجاد یک ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار است به‌گونه‌ای که فروشنده بتواند تمامی کالاهای موجود در فروشگاه خود را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن به خریدار معرفی کند و خریدار نیز بتواند کالاهای موردنیاز خود را با دقت و اطلاعات کامل و با صرف کمترین وقت و انرژی و مناسب‌ترین قیمت تهیه کند

دستورالعمل اجرایی

برای ساختن فروشگاه خودتون مراحل زیر را دنبال کنید
مراحل ایجاد فروشگاه با موبایل :
۱- وارد سایت زیر بشید .
www.sarkala.com
۲- گزینه حساب کاربری رو در پایین بزنید
۳-عضویت را بزنید
۴-گزینه من یک فروشنده هستم را بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید ودکمه عضویت را بزنید .
۵-دقت داشته باشید در بخش اطلاعات ایمیل شما و گذر واژه شما نام کاربری و پسورد شما برای ورود به سایت هستند که باید جایی یادداشت کنید که فراموش نکنید .
در زیر باکس اسم فروشگاه لینکی نمایش داده میشود که این لینک آدرس فروشگاه شماست که باید آنرا هم جایی یادداشت کنید تا برای دیگران بفرستید .
۶- بقیه مراحل را ادامه دهید تا پنل پیشخوان فروشگاه شما ایجاد شود .
۷ – سپس وارد تنظیمات پنل پیشخوان شما شوید و عکس بنر و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید .

بعد از اینکه فروشگاهتون رو ساختید حالا نوبت گذاشتن محصولاتتون تو فروشگاهتون است

روش گذاشتن محصول در فروشگاهتون

۱- وارد سایت سرکالا بشید
www.sarkala.com
۲- با یوزر نیم و پسورد وارد پیشخوان فروشگاه خودتون بشید
۳- در پیشخوان و در باکس مشکی وسط صفحه منو را باز کنوید
۴- گزینه محصولات و افزودن محصول جدید را بزنید
۵- تصاویر و قیمت و توضیحات محصول خود را اضافه کنید و افزودن محصول را بزنید و در صفحه جدیدی که باز میشود اطلاعات محصول را چک کنید و ذخیره اطلاعات را بزنید .
محصول شما در فروشگاهتان ذخیره شد

راز پولدار و ثروتمند شدن دیجی کالا

چرا هی به خارج از کشور بریم بیچاره ادیسون ، استیو جابز و نیوتن رو که راحت تو گورشان خوابیدند بیدار کنیم بذار راحت باشند کلی توی این دنیا تلاش کردند بذار اونجا استراحت کنند. حالا وقتشه که انگشت تو  سوراخ دیجی کالا کنیم . وای روزانه بیش از  یک و نیم میلیارد فروش داره براداران محمدی با این پول ها چکار می کنند؟ راز ثروتمندی انها چیه ؟ نکنه فکر کنیم راز دارند به ما نمی گویند؟ هیچی رازی در بین نیست از این ایده خوب شروع کردند و با مطالعه آن را پرورش دادند و تلاش کردند به اینجا رسیدند.

راز پولدار و ثروتمند شدن در مطالعه

 

بالا برید پایین بیایید فقط یک چیز هست: راز پولدار شدن فقط در مطالعه و کتاب خواندن است البته نه هر کتاب و جزوه و مطلبی. مثلا همین الان یک کتاب جستجو کنید با عنوان «کمتر از دو ماه میلیاردر شوید» و این کتاب را بخوانید و بفرمایید دیدید من مطالعه می کنم ؟ هر کتابی ارزش خواندن ندارد. بر فرض محال که این کار میسر است خود نویسنده این کتاب اول خودش این کار را انجام می داد تا میلیاردر بشه و زحمت نوشتن این کتاب را به خودش نمی داد. اونم کتابی نوشت و با هزار منت مثلا شش هزار تومان به شما بفروشد به نظرتان منطقی هست؟
در حقیقت بیشتر ما مردم سطح دانش مان در حد یک بچه است که فکر میکنید روی سکه با داخلش یکی هست.
ما انسان ها با شنیدن یک شعار سریع جوگیر می شویم ایرانی هم که هستیم کلا جوگیر شدن در پوست و خونمان است اصلا باهاش بزرگ می شویم . همین الان با مطالعه این نوشته باز اگر نوشته ای را ببینیم که می گوید« یک شبه پولدر شو» باز همه چیز یادمون میره و جوگیر می شویم.

سخن پایانی راز پولدار و ثروتمند شدن

افرادی را می شناسم که امکان کسب درآمد از اینترنت با توجه به امکانات خود دارند مثلا مدیر سایتی با بازدید ۱۰۰٫۰۰۰ در روز، ماهیانه تقریبا ۱۲ میلیون درآمد دارد در حالی که می تواند همین مقدرار را یک روز یا هفته داشته باشد. چرا اینگونه هست؟ یقینا اگر این مدیر محترم کمی مطالعه و تحقیق چاشنی کارش کند بیشتر درآمد خواهد داشت.

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

۱-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

۲- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

۳- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

۴- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *