اخبار اقتصادی

چگونه از وبلاگ کسب درآمد کنیم

محتوا کارکردهای زیادی دارد: ارزش سایت شما را افزایش می دهد، وفاداری مشتری را ایجاد می کند، مشتریان جدید را از طریق پیوند مداوم جذب می کند و رتبه موتورهای جستجوی شما را بهبود می بخشد؛ اما نکته اصلی برای هر استراتژی محتوایی افزایش مشتریان و درآمد شماست؛ و محتوا، به طور تصادفی، یک عملکرد دیگر نیز دارد: تبدیل می کند. این یک مسیر مستقیم را برای خواننده ایجاد می کند تا به خریدار تبدیل شود.

 

ممکن است تعریف شما از «تبدیل» بسته به کسب‌وکارتان متفاوت باشد، اما مهم نیست که چه قالبی را انتخاب می‌کنید، واداشتن خوانندگانتان به تبدیل، اقدامی فوری و قابل اندازه‌گیری است که شما را مستقیماً به درآمد بیشتری می‌رساند. نوشتن محتوایی که برای تبدیل بهینه شده باشد می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر در این هنر تازه کار هستید، اما استراتژی های زیر می توانند به شما در رسیدن به این هدف کمک کنند.

 

  1. مستقیماً با مخاطبان هدف خود صحبت کنید

اگر می‌خواهید خواننده‌ای را تبدیل به مشتری کنید، باید مستقیماً با آن‌ها، یعنی مخاطبان هدف خود صحبت کنید. این بدان معناست که به گونه ای بنویسید که برند شما احساس آشنایی، قابل اعتماد و قابل دسترس بودن کند. مشکل معمول در اینجا این است که نفهمید مخاطب هدف شما چه کسی است. بسیاری از کسب و کارها دوست دارند باور کنند که زیر آفتاب برای همه می نویسند، اما واقعیت این است که شما باید مخاطبان هدف خود را به یک یا دو جمعیت خاص محدود کنید – و برای آنها بنویسید.

  1. نفروشید

تشویق به تبدیل برابر با فروش نیست. با فروش مستقیم، شما با این هدف که فردی را به خرید یک محصول وادار کنید، به او پیشنهاد می دهید. با بهینه‌سازی تبدیل، مجموعه‌ای از شرایط محیطی ایجاد می‌کنید که به طور طبیعی افراد بیشتری را تشویق می‌کند تا تصمیم خرید بگیرند. استفاده از محتوای خود برای ارائه مستقیم محصولات و خدمات، بلافاصله خریداران احتمالی شما را بی علاقه می کند. در عوض، روی نوشتن محتوای عالی تمرکز کنید و به کاربران خود اجازه دهید خودشان بفهمند که آیا آمادگی خرید از شما را دارند یا خیر.

 

  1. خود را به عنوان یک مرجع بشناسانید

مردم بیشتر از منابعی که به آنها اعتماد دارند خرید می کنند و ایجاد اعتماد به برند به طور فزاینده ای دشوار می شود. یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش اعتماد مشتریان به برند شما این است که از محتوای خود به عنوان وسیله‌ای برای افزایش اعتبار خود استفاده کنید. وقتی مردم شما را به عنوان یک مرجع در صنعت ببینند، احساس راحتی بیشتری برای خرید از شما خواهند داشت. برای انجام این کار، باید با دقت موضوعاتی را انتخاب کنید که در جایگاه هدف شما قرار می گیرند و آنها را با جزئیات زیاد بررسی کنید و درک کامل خود را از موضوع نشان دهید. این کار همچنین به معرفی ایده‌های جدید کمک می‌کند و در نتیجه در نظر خوانندگان شما به یک «رهبربا فکر» تبدیل می‌شوید.

  1. از اقتدار دیگران قرض بگیرید

متأسفانه، اثبات تخصص خود تنها می تواند شما را منحرف کند. اگر می خواهید به سرعت قدرت ادراک خود را افزایش دهید، آن اقتدار را از دیگران قرض بگیرید. چندین راه برای انجامش وجود دارد؛ یکی از ساده ترین آنها نقل قول از دیگر رهبران صنعت شناخته شده در زمینه وبلاگ شما است – این نشان می دهد که شما تکالیف خود را انجام داده اید و نام تجاری خود را با نام آنها هماهنگ می کنید. استناد به حقایق از منابع برجسته یا قابل اعتماد یکی دیگر از راه‌های ظریف دیگر برای تقویت اقتدار شما از طریق شهرت تثبیت شده دیگران است و اگر بتوانید به نحوی با یک ضمانت کار کنید، در وضعیت خوبی خواهید بود.

 

  1. یک عنصر احساسی اضافه کنید

زمانی که در محتوای شما یک احساس وجود داشته باشد، احتمال تغییر افراد بیشتر است. نوع و سطح احساسی که انتخاب می کنید به برند شما و موضوعی که در حال بررسی آن هستید بستگی دارد. استفاده از همدردی گاهی موثر است، همانطور که استفاده از هیجان برای ایجاد یک تبدیل سریع. استفاده از ترس یکی دیگر از تاکتیک‌های متداول است – برای مثال، به خوانندگان خود اشاره کنید که آن‌ها بدون محصول شما می توانند آسیب ببینند، اما مراقب باشید؛ استفاده از جذابیت های عاطفی بیش از حد می تواند شما را تهاجمی نشان دهد.

  1. از کلمات اکشن قوی برای افزایش فعالیت استفاده کنید

هنگامی که زمان «فراخوان برای عمل» می رسد، از کلمات عملی استفاده کنید تا احتمال این که خوانندگان شما دلشان را به دریا بزنند را افزایش دهید. عبارات فریبنده مانند «اینجا کلیک کنید» و «اکنون اقدام کنید» احتمالاً در دوران مدرن خیلی خوب کار نمی‌کنند، اما همچنان می‌توانید از عباراتی مانند «بیشتر بخوانید» یا «شروع کنید» استفاده کنید. از سوی دیگر، استفاده از هر نوع زبان غیرفعال می‌تواند به کاربران اجازه دهد تا از فراخوان شما برای اقدام رد شده و در نتیجه نرخ تبدیل شما را متضرر کند.

  1. از شر عوامل حواس پرت کننده خلاص شوید.

هدف نهایی شما این است که کاربران خود را به مشتری تبدیل کنید، بنابراین وقتی دعوت به اقدام خود را معرفی می کنید، مراقب باشید که آنها را با هیچ گزینه دیگری منحرف نکنید. به عنوان مثال، اگر مقاله خود را با یک فراخوان برای اقدامی که افراد را به یک فرم ثبت نام هدایت می‌کند، ببندید، منتج‌ها را به سایر قسمت‌های سایت خود نیز اضافه نکنید یا در یک خطای فاحش‌تر، سرنخ‌ها را وارد نکنید. گنجاندن گزینه‌های زیاد می‌تواند بازدیدکنندگان شما را منحرف کند یا به‌جای اینکه مستقیماً به فرصت تبدیل شما هدایت شود، آنها را به طور تصادفی در اطراف سایت هدایت کند.

 

  1. صفحات خود را به یکدیگر پیوند دهید تا نرخ پرش را کاهش دهید

همچنین شایان ذکر است که کاهش نرخ پرش شما، در نتیجه نگه داشتن بازدیدکنندگان بیشتر در وب سایت شما برای مدت طولانی تر، همچنین می تواند تعداد کل تبدیل های شما را افزایش دهد و یکی از راه های پایین نگه داشتن نرخ پرش شما این است که صفحات خود را محکم به هم متصل کنید. قرار دادن پیوندهایی در بدنه محتوای خود به سایر بخش‌های محتوا یا بخش‌های دیگر سایت می‌تواند به جای اینکه اجازه خروج از سایت را بدهد، آنها را برای مدت طولانی‌تری علاقه مند نگه می‌دارد. اگر این گزینه را دارید، انتقال آنها به یک تبدیل همیشه بهتر از هدایت آنها به یک صفحه دیگر است، پیوند دادن صفحات شما راهی برای محافظت از شرط های شما است.

این استراتژی ها راه های مفیدی برای افزایش نرخ تبدیل محتوای شما هستند. مهم ترین عنصر بهینه سازی تبدیل را فراموش نکنید: تجزیه و تحلیل و تنظیم. استراتژی خود را برای یک ماه توسعه دهید و نتایج تلاش های خود را بررسی کنید؛ سپس چند تغییر ایجاد کنید. برای یک ماه این روش را اجرا کرده و نتایج را دوباره بررسی کنید. به تدریج تغییراتی را که به نظر می رسد مؤثر هستند، بیشتر کنید و تغییراتی را که مؤثر نیستند کنار بگذارید. تنها از طریق یک فرآیند تجزیه و تحلیل و تجدید نظر می توانید استراتژی تبدیل «مبتنی بر محتوا» را کامل کنید.

کسب درآمد از طریق ایجاد فروشگاه محصولات خود بصورت رایگان در سرکالا

اگر هر کدام از شما کسب و کاری داره چه کسب و کار خانگی و یا مغازه ای داره و علاقه داره که کارشو توسعه بده و محصولاتش رو بیشتر معرفی کنه و  فروشگاه اینترنتی داشته باشه میتونه فروشگاه خودشو تو سایت سرکالا درست کنه و محصولاتشو و اجناس مغازه شو تو فروشگاه خودش بذاره و لینک فروشگاه خودشو تو کانال های مختلف بذاره و یا به دوستان خودش بده تا محصولاتشو تو فروشگاهش ببینند و خرید کنند .

هدف از ایجاد سایت فروشگاهی سرکالا، تجمع محصولات و کالاهای موجود در مغازه‌های کوچک گسترده سطح شهر در یک فروشگاه جامع و کامل و ارائه حق انتخاب بهینه به مشتریان از میان انبوهی از کالاهای مشابه و دسترسی سریع و آسان به آنهاست.

هدف، ایجاد یک ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار است به‌گونه‌ای که فروشنده بتواند تمامی کالاهای موجود در فروشگاه خود را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن به خریدار معرفی کند و خریدار نیز بتواند کالاهای موردنیاز خود را با دقت و اطلاعات کامل و با صرف کمترین وقت و انرژی و مناسب‌ترین قیمت تهیه کند

دستورالعمل اجرایی

برای ساختن فروشگاه خودتون مراحل زیر را دنبال کنید

مراحل ایجاد فروشگاه با موبایل :

۱- وارد سایت زیر بشید .

www.sarkala.com

۲- گزینه حساب کاربری رو در پایین بزنید

۳-عضویت را بزنید

۴-گزینه من یک فروشنده هستم را بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید ودکمه عضویت را بزنید .

۵-دقت داشته باشید در بخش اطلاعات ایمیل شما و گذر واژه شما نام کاربری و پسورد شما برای ورود به سایت هستند که باید جایی یادداشت کنید که فراموش نکنید .

در زیر باکس اسم فروشگاه لینکی نمایش داده میشود که این لینک آدرس فروشگاه شماست که باید آنرا هم جایی یادداشت کنید تا برای دیگران بفرستید .

۶- بقیه مراحل را ادامه دهید تا پنل پیشخوان فروشگاه شما ایجاد شود .

۷ – سپس وارد تنظیمات پنل پیشخوان شما شوید و عکس بنر و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید .

بعد از اینکه فروشگاهتون رو ساختید حالا نوبت گذاشتن محصولاتتون تو فروشگاهتون است

روش گذاشتن محصول در فروشگاهتون

۱- وارد سایت سرکالا بشید

www.sarkala.com

۲- با یوزر نیم و پسورد وارد پیشخوان فروشگاه خودتون بشید

۳- در پیشخوان و در باکس مشکی وسط صفحه منو را باز کنوید

۴- گزینه محصولات و افزودن محصول جدید را بزنید

۵- تصاویر و قیمت و توضیحات محصول خود را اضافه کنید و افزودن محصول را بزنید و در صفحه جدیدی که باز میشود اطلاعات محصول را چک کنید و ذخیره اطلاعات را بزنید .
محصول شما در فروشگاهتان ذخیره شد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *