دانستنی

کسب درآمد اینترنتی با سایت پشتیبان

کسب درآمد اینترنتی با سایت پشتیبان

راهکار و شیوه کسب درآمد اینترنتی با سایت پشتیبان ایده ای است که به ناگاه به ذهنم رسیده است و به نظرم اتفاقا شیوه جالبی از کسب درآمد از اینترنت با توجه به توانایی فرد محسوب می شود. این شیوه کسب و کار اینترنتی از این نظر اهمیت دارد که در میان وبمستران ایرانی بسیار کم است در حالی که نیاز ضروری محسوب می شود.

با تجربه سالها فعالیت در اینترنت، این ایده می تواند مقدمه ای برای اشتغال و کار برای جویندگان کسب درآمد آنلاین بود. راه اندازی سایت پشتیبان دو خصوصیت مهم : مفید بودن و درآمد زا بودن را همزمان دارد. یقینا به دلیل مشکلاتی که کاربران ایرانی در اینترنت و فعالیت در آن دارند این ایده ای جذاب برای کسب درامد می باشد . با ما در سایت پول یابی همراه باشید.

اکثر کاربران ایرانی از جمله خودم با بسیاری از نرم افزارها ، محصولات، اسکریپت ، لایسنس ها و… مشکل داریم حال اگر زبان انگلیسی بلد نباشیم که مشکل دو برابر است. بیشتر این محصولات و اسکریپت ها فارسی نشده و یا پشتیبانی فارسی انها فوق العاده ضعیف است و این موجب بی میلی کاربران به عدم استفاده از آنها علیرغم نیاز شدید، می باشد.

با این شرایط، اگر به نرم افزارهای  خاص و پرکاربرد ، اسکریپت ها و… تسلط دارید و یا می توانید آن را یاد بگیرید ، با گرفتن پشتیبانی آن محصول، اقدام به خدمات رسانی کنید. اگر پشتیبانی شما قوی باشد حتما اقبال کاربران اینترنتی به شما زیاد شده و کسب و کارتان رشد می کند. می توانید یک تیم قوی تشکیل داده و قدم اولتان را محکم بردارید.

یقینا تشکیل یک تیم قوی و متخصص، پشتیبانی شما را به یک برند تبدیل می کند. محصول شما هم باید دارای ویژگی زیر باشد:

– محصولی پرطرفدار بوده و به اندازه کافی در بین کاربران ایرانی رشد کرده باشد.

– در سایت های فارسی زبان کم باشد و یا پشتیبان قوی نداشته باشد.

– مشکلات اولیه این محصول کم شده باشد و کاربران نیاز مبرم به آن داشته باشند.

–  توصیه می شود محصول رایگان و اپن سورس باشد.

 راه کسب درآمد اینترنتی با سایت پشتیبان

حالا بحث سر این است که چگونه از پشتیبانی یک محصول رایگان بتوان کسب درآمد داشت؟ برای تحقق این موضوع، از چندین راه و با شیوه های مختلف می توان اقدام کرد :

۱- ساده ترین راه ، قراردادن تبلیغات در سایت است که معمولا بیشتر سایت های ایرانی از این روش کسب درآمد ، استفاده می کنند. (شرط تحقق این کار، بازدید بالای سایت است)

۲- اما بهترین و مناسب ترین شیوه برای کسب درآمد اینترنتی ماندگار، با وجود نداشتن بازدید بالا، ارائه خدمات جانبی است از جمله:

– راه اندازی بخش پشتیبانی خاص و ویژه برای دارندگان اشتراک . می توانید یک بخش ویژه برای رفع مشکلات کاربران به صورت حرفه ای ایجاد کنید و با فروش حق اشتراک کسب درآمد کنید.

نوشتن برنامه ها، افزونه های مکمل و کاربردی برای آن محصول و فروش آن از طریق سایت.

– ساخت تم یا قالب های حرفه ای و زیبا مخصوص آن اسکریپت .

– تهیه کتاب های الکترونیکی و یا فایل آموزشی مثل راهنمای کامل محصول و فرو ش آن به کاربران.

سخن پایانی کسب درآمد اینترنتی با سایت پشتیبان

همان طور که در بالا اشاره شد به دلیل ضعف کاربران فارسی زبان در استفاده از نرم افزارها و محصولات خارجی ، می توان سایت پشتیبان آن محصول و خدمات را راه اندازی کرد و به کسب درآمد پرداخت. نکته مهم در این روش کسب درآمد از اینترنت این است که تیم پشتیبان باید دارای دانش و مهارت بالایی باشد و مثلا به اسکریپت ها، کدنویسی ، طراحی سایت و موارد فنی آشنا باشد.

 کسب درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

۱-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

۲- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

۳- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

۴- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.