دانستنی

کسب درآمد با گرافیک ، بنر و لوگو

کسب درآمد با گرافیک ، بنر و لوگو

یکی از شیوه های قدیمی کسب درآمد با گرافیک ، بنر و لوگو است روشی که بسیار ساده می باشد ولی در عین سادگی ، افراد زیادی تخصص در آن ندارند و مجبور هستند برای سفارش و رفع نیازشان، هزینه کنند. این شغل جزو مشاغل اینترنتی پردرآمد محسوب می شود که تنها نیاز به یک کامپیوتر ، اینترنت و چند نرم افزار کاربردی دارد و هزینه دیگری هم ندارد.

عده ای طراحی گرافیکی و بنر را جزو مطمئن ترین روش های کسب درامد از اینترنت می دانند و استدلال می کنند هیچ سایت معتبری وجود ندارد که از گرافیک، بنر و لوگو استفاده نکرده باشد این دلیل بر اهمیت این شغل اینترنتی می باشد. در سایت پول یابی قصد دارم تا چگونگی کسب درآمد اینترنتی از راه لوگو، بنر و گرافیک را آموزش دهم . همراه سایت پول یابی برای کسب درآمد بالا باشید.

اهمیت کسب درآمد با گرافیک ، بنر و لوگو

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

۱-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

۲- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

۳- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

۴- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

همانطور که در بالا گفته شد در اهمیت کسب درآمد با گرافیک ، بنر و لوگو همین بس که گفته شود هیچ سایت معتبری بدون گرافیک، بنر و یا لوگو وجود ندارد و همه سایتها به نوعی وابسته به آن هستند. نکته مهم دیگر اینکه فرضا کسی که گرافیک می داند این دانش او یک روش کسب درآمد مکمل نیست بلکه یک کار مجزا با درآمد بالا محسوب می شود.

راه اندازی این شغل هزینه خاص و بالایی ندارد و هر کسی با داشتن یک لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی و نصب چند نرم افزار مناسب، می تواند درآمد بالا را تجربه کند. نکته بعدی اینکه این شغل هم می تواند جزو مشاغل خانگی محسوب شده و سفارش ها را در منزل انجام و تحویل داد. پیش نیاز اصلی این کار، فراگیری آموزش های موجود، کار با فتوشاپ و نرم افزارهای مرتبط می باشد.

شیوه های کسب درآمد از طریق گرافیک، بنر و لوگو

راههای مختلفی برای جذب مشتری و گرفتن سفارش کار وجود دارد ولی قبل از بیان آنها، لازم است تا در آغاز کار، قیمت ها را پایین ارائه دهید تا کارتان شهرت لازم را کسب کند و در اجرا و تحویل کار نهایت دقت ، هنر و صداقت را به کار ببرید تا رضایت مشتری را جلب کنید .

۱- راه اندازی سایت طراحی لوگو، بنر و گرافیک

راه اندازی یک سایت تخصصی در زمینه مورد نظر، می تواند شما را به عنوان یک برند اینترنتی معرفی کند. در سایت خودتان، انواع کارها و نمونه های خود از لوگو و بنر و… را قرار دهید و از این راه، کسب و کار تعریف شده خود را برای همگان نمایش دهید . نکته مهم اینکه سعی کنید کارهای شاخص و منحصر به فرد خودتان را معرفی کنید و در معرض دید همگان قرار دهید.

برای جذب کاربر می توانید اقدام به تولید مقاله و محتوا در زمینه طراحی گرافیک، بنر و لوگو در سایت کنید تا از طریق موتورهای جستجو به ویژه گوگل بازدیدکننده هدفمند را جذب کنید این کار موجب افزایش ترافیک سایت و بالا رفتن رتبه سایت در آلکسا و همچنین ایجاد اعتماد و اطمینان از طرف بازدیدکنندگان اینترنتی سایتتان می شود.

۲- فعالیت در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها

 با فعالیت در شبکه های اجتماعی ، فروم ها و پیام رسان ها می توانید کار و تخصص خودتان را معرفی کنید و اقدام به گرفتن سفارش و جذب مشتری کنید. برای نمونه می توانید یک کانال تلگرامی مخصوص راه اندازی کنید و نمونه کارهای خودتان را در آنجا قرار دهید و با بازاریابی تلگرامی، جذب سفارش کنید.

البته از طریق تبلیغات بنری در کانالها و شبکه های اجتماعی هم می توانید سفارش بگیرید ولی این کار هزینه دارد . همچنین در شبکه های اجتماعی و فروم ها می توانید با تولید محتوای مناسب و تخصصی مرتبط با کارتان، خودتان را به سایرین معرفی کنید.

۳- گرفتن سفارش دورکاری از شرکت ها

البته خود طراحی گرافیک، بنر و لوگو جزو مشاغل دورکار محسوب می شود برای همین می توانید با شرکت های بزرگ فعال و یا سایت های اینترنتی قرارداد امضا کنید و سفارش و کارهای انها را به صورت دورکاری و از منزل انجام دهید. این کار چند خوبی دارد اول اینکه سفارش را راحت در منزل انجام می دهید و هزینه ایاب و ذهاب نمی دهید و دیگر اینکه، شرکت هم بابت شما هزینه مکان و وسایل نمی دهد.

استخدام به صورت دورکاری ، موجب فراغت شما برای گرفتن سفارش های جانبی و افزایش کسب درآمد اینترنتی می شود. ضمن اینکه به دلیل رشد شرکت های استارتاپی و نوپا، شما همزمان می توانید با چند شرکت همکاری داشته و سفارش بگیرید .

۴- سفارش از سایت های آزادکار

شیوه دیگر جذب مشتری ثبت نام در سایت های آزادکار یا فریلنسری می باشد . این سایت ها به عنوان واسطه بین شما و کارفرما عمل می کنند و برای شما پروژه و سفارش کار می گیرند. لذا از این طریق هم می توانید ضمن معرفی خود، کسب و کارتان را هم توسعه دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.