دانستنی

۱۷ ایده برای شروع کار تجاری در اینستاگرام

در بسیار از موارد مشاغل حساس احتیاج دارند تا خلاقیتی در شغل خود برای اداره امور ایجاد کنند.

این بدان معناست که باید بازار های خود را از بازار فیزیکی به بازار های دیجیتال و آنلاین انقال دهدند.

مشاغل شما در هر شرایطی که قرار دارد نیازمند است که یک حساب تجاری ایجاد کند تا بتواند در دراز مدت کسب کار آنلاین خود را ایجاد کند.

در حال حاضر بیش از ۱ میلیارد اکانت فعال اینستاگرام در سراسر جهان وجود دارد (که ۹۰٪ از اینها یک تجارت در اینستاگرام دنبال می شوند).

بعلاوه اینستاگرام با داشتن روزانه ۲۰۰ میلیون کاربر فعال ، طبق آماری که گرفته شده است هر کاربر روزانه حداقل از یک اکانت تجاری بازدید میکند.

که این یک فرصت علی برای به اجرا در آوردن استراتژی تجاری شما در زمینه بازار یابی و کسب مشتریان جدید می باشد تا بتوانید با جهان در تعامل و ارتباط باشید.

پس چرا استفاده از Instagram Business  برای برند های معتبر دارای اعتبار است؟ بیایید باهم چند مورد از انتقال حساب شخصی خود به اکانت تجاری را بررسی کنیم.

– دسترسی به تجزیه و تحلیل ارزشمند:

آیا می خواهید بدانید که کدام یک از مطالب شما برای مخاطبنتان دل نشین است؟ کنجکاوید بدانید مخاطبان شما بیشتر از کدام کشور هستند؟ به دنبال پیدا کردن ساعات اوج بازدید خود هستید؟ اکات تجاری اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم می سازد تا شما بتوانید از تمامی موارد فوق با خبر باشید.

فرصت های بزرگتر برای اکانت تجاری:

آیا میدانید حساب های تجاری که بیش از ۱۰.۰۰۰ دنبال کننده دارند و توسط اینستاگرام تایید شده اند میتوانند ویژگی (Swipe Up ) اینستاگرام را برای استوری های خود داشته باشند؟

– اهرم تبلیغات اینستاگرام:

برای مشاغلی که به دنبال تبلیغ محصولات و خدمات خود از طریق رسانه های اجتماعی هستند ، استفاده از پروفایل Business Instagram این امکان را به شما می دهد تا تبلیغاتی را در این پلتفرم اجرا کنید.

مطمئن نیستید که هنگام راه‌اندازی نمایه کسب و کار اینستاگرام ، از کجا شروع کنیم؟ نگران نباشید ، ما با این پست از پارس اینستا به شما راه های افزایش بازدید توسط اکانت تجاری را آموزش خواهیم داد.

پروفایل Business Instagram ایجاد کنید.

این نکته اول ممکن است ساده به نظر برسد ، اما برای به روز رسانی مشاغلتان در اینستاگرام ضروری است.

پس از ایجاد یک حساب کاربری اینستاگرام ، با بررسی تنظیمات حساب خود مطمئن شوید که از پروفیال Business استفاده می کنید.

به سادگی از طریق گوشی به حساب اینستاگرام خود وارد شوید ، روی سه خط افقی در سمت راست بالای پروفیال خود ضربه بزنید و روی \”تنظیمات\” کلیک کرده. \”حساب\” را انتخاب کرده و سپس \”تغییر به حساب حرفه ای\” را انتخاب کنید تا اکات شخصی خود را به یک حساب کاربری Instagram تبدیل کنید.

اکانت تجاری اینستاگرام خود را بهینه کنید.

اکنون حساب خود را تنظیم کرده اید ، وقت آن است که اطلاعات موجود در اکانت Business Instagram خود را بهینه کنید تا بیشترین رده بندی  را از این سیستم عامل کسب کنید.

در این قسمت یک چک لیست برای شما آورده شده است:

-بارگذاری تصویر پروفایل مناسب: سعی کنید از آرم تجاری  جالبی استفاده کنید که نشانگر برند شما است.

-کلمات کلیدی را به نام حساب کاربری خود اضافه کنید: شما میتوانید با افزودن کلمات کلیدی قابلیت جستو جوی حساب خود را افزایش دهید.این کار را میتوانید با رفتن به edit profile انجام دهید.

نکته:در مورد خدمات اصلی یا محصولاتی که کسب و کار شما ارائه می دهد فکر کنید .

به عنوان مثال ، اگر مارک تجاری شما لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک را به فروش می رساند ، سعی کنید نام خود را با عبارتی مانند (فروشگاه لوازم طبیعی و آلی طبیعی) نامگذاری کنید.

-استفاده قسمت لینک گزاری در bio خود: شما در این قسمت میتوانید کربران خود را به صفحه های وب پیوند دهید تا بتوانید چند بخش مربط به کسب و کار خود را به هم پیوند دهید.

-ایجاد یک بیوگرافی جذاب در اینستاگرام: با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدمات اصلی خود یک بیوگرافی جذاب ایجاد کنید.لازم به ذکر است که میتوانید از ایموجی ها و هشتگ ها برای بهبود این روند استفاده کنید.

اطلاعات تماس خود را به روز کنید: اطمینان حاصل کنید که مشتریان از طریق به روز رسانی اطلاعات تماس می توانند با شما تماس حاصل فرمایند.برای ویرایش اطلاعات ری (edit profile) ضربه بزنید سپس روی گزینه مخاطبین کلیک کرده و اطلاعات مورد نظر مانند تماس، ایمیل را انتخاب کنید.

اهداف اصلی شغل خود را در اینستاگرام روشن کنید.

مانند مشاغل تجاری دیگر تایین یک استراتژی گامی مهم در کسب و کار شماست.زیرا این کار باعث میشود تا اهداف شما مشخص شود.

برای روشن شدن اهداف خود از سؤالات زیر را بپرسید:

-بازار هدف شما کیست؟ در نظر بگیرید که خواسته های آنها چیست و چگونه می توانید با استفاده از اینستاگرام مشتریان خود را به سمت خرید سوق دهید.

-چه واکنشی را خواستارید در اینستاگرام از مخاطبان الهام بگیرید؟ اهداف اصلی حضور تجاری در اینستاگرام خود را ، از شروع شغل خود گرفته تا ایجاد آگاهی از نام تجاری یا حتی تبلیغ محصولات و خدمات جدید ، در نظر بگیرید.

-به نظر شما موفقیت در اینستاگرام چگونه است؟ آیا شما  شاهد افزایش بازدید کنندگان وب سایت هستید یا به امید افزایش فروش محصولات جدید خود هستید؟ این به شما در توسعه معیارها برای موفقیت کمک می کند تا بتوانید با استفاده از اینستاگرام با موفقیت کسب و کار خود را توسعه دهید.

یک استراتژی برای محتوای اینستاگرام تهیه کنید.

هنگامی که اهداف خود را مشخص کردید ، زمان آن رسیده است تا پست هایی که قرار است  در Instagram به اشتراک بگزارید ، شروع کنید. با در نظر گرفتن بازار هدف خود ، راهکار های اصلی محتوا را برای نشان دادن نام تجاری خود استفاده کنید.

اکانت تجاری ایسنتاگرام

نمونه ای از برنامه محتوا برای اینستاگرام می تواند شامل موارد زیر باشد:

– محتوای آموزشی مانند نکات تخصصی ، آمار و مشاوره مربوط به شغل شما.

داستان های موفق مانند توصیفات مشتری یا بررسی های مثبت.

نکته اصلی برای ایجاد یک استراتژی موفقیت آمیز در محتوای اینستاگرام این است که اطمینان حاصل کنید که طیف متنوعی از سبک های محتوا را به اشتراک می گذارید تا پست های خود را جذاب جلوه دهید.

استفاده از تقویم برای ارسال پست.

یکی از بهترین راه های نگه داشتن طرفداران خود در اینستاگرام ، ایجاد یک پست بر اساس تقویم است. این منبع به شما کمک می کند تا پست های خود را از قبل برنامه ریزی کنید و میتواند برای مشاغل ارسال پست ها در یک زمان معین را به ارمغان آورد. سعی کنید یک صفحه گسترده Excel ایجاد کنید که نشان دهد چه پستهایی را ماه به ماه در اینستاگرام به اشتراک بگذارید .
بر اساس برنامه محتوایی که شما ایجاد کرده اید. به شما کمک می کند تا وقت خود را صرفه جویی کنید.

اکانت تجاری ایسنتاگرام

اهمیت داستان سرایی را درک کنید.

با بیش از ۱۰۰ میلیون عکس و فیلم که هر روز در اینستاگرام منتشر می شود ، مارک ها باید در محتوا به اشتراک گذاشته شده استراتژیک باشند تا از جمعیت دور شود. این یک مسئله پوشیده نیست که اینستاگرام نیازمند استراتژی است.
استفاده از تم رنگی مداوم در میان پست های خود ،باعث  ایجاد یک زیبایی برای برند خود را ضروری می کند.  برای اجرای این نکته لازم نیست یک دوربین گران قیمت داشته باشید.

هنگام گرفتن تصاویر در دوربین گوشی های هوشمند خود ، این مراحل ساده را برای بوجود آوردن تصاویر جذاب دنبال کنید:

-از نور طبیعی استفاده کنید.

-از فلش زدن خود داری کنید.

-آزمایش زاویه ای

برای ارتباط با مخاطبان از استوری های اینستاگرام استفاده کنید.

اینستاگرام با داشتن بیش از ۴۰۰ میلیون حساب کاربری ، استفاده از این ویژگی محبوب  یک راه قدرتمند برای برندهاست تا با مخاطبان درگیر شوند. در حقیقت ، ⅓ از بیشترین بازدیدهای Stories Instagram توسط مشاغل منتشر می شود.
این یک فکر عاقلانه است که استوری اینستاگرام خود را به صورت مداوم به روز کنید. سعی کنید هر لحظه تیم خود را در محل کار به اشتراک بگذارید ، محصولات جدید را تبلیغ کنید یا تصاویر مشتریان خود را با استفاده از کالاها خود دوباره به اشتراک بگذارید.

به علاوه،
همچنین می توانید برای نمایش عمر این محتوا ، قسمت  Instagram Stories Highlights را در پروفایل اینستاگرام خود ایجاد کنید.

میزبانی خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

در کنار  استوری اینستاگرام ، یک راه عالی دیگر برای افزایش میزان دسترسی ، استفاده از برنامه های اینستاگرام لایو است.

چگونه این ویژگی کار می کند؟ هنگامی که یک کاربر، میزبان اینستاگرام لایو است ، این بخش با اعلان درون برنامه ای طراحی شده است. برای افزایش تعداد شرکت کنندگان در تماشای هر پخش ، به پیروان خود، لایو به نمایش در آمده را اطلاع میدهد.
فیلم های زنده همچنین به افزایش نرخ بازدید کمک می کنند.به علاوه ، اینستاگرام زنده قابلیت جستجو در برندها را بهبود می بخشد زیرا این فیلم ها در برگه بالایی اینستاگرام ظاهر می شوند تا توجه مخاطبان جدید را به خود جلب کنند.
برای اطلاع بیشتر در مورد نحوه استفاده از اینستاگرام لایو برای رشد و تعامل پیروان خود ، این راهنمای مفید را بررسی کنید.

برای بهبود جستجوی شغل خود در اینستاگرام ، هشتگ ها را کشف کنید.

هشتگ ابزاری قدرتمند برای جلب علاقه مربوط به مشاغل شما است. با انجام تحقیقات و جستجوی خود از طریق کلمات کلیدی مرتبط با محصولات و خدماتی که ارائه می دهید ، می توانید هشتگ های را برای افزودن به پستهای اینستاگرام خود شناسایی کنید. به دنبال هشتگ هایی باشید که مخصوص برند شما باشد .

از مطالب ویدیویی در اینستاگرام استفاده کنید.

آیا می دانید محتوای ویدیو یکی از جذاب ترین و محبوب ترین قالب های محتوای در رسانه های اجتماعی است؟
اما اجازه ندهید که ایده ایجاد فیلم ها شما را از استفاده از این فرصت با ارزش محتوا باز دارد! برای تأثیرگذاری در اینستاگرام به یک فیلمبردار حرفه ای یا تجهیزات دوربین گران قیمت احتیاج ندارید. سعی کنید فیلم های looping کوتاه  ایجاد کنید .
خطوط یا حتی بومرنگهای ساده که پیام اصلی را در ۳ ثانیه اول فیلم نشان می دهند. همه این موارد را می توان با استفاده از دوربین گوشی هوشمند شما نیز ایجاد کرد!

برای ایجاد اعتبار در اینستاگرام ، با افراد تأثیرگذار ایجاد روابط کنید.

احتمالاً اصطلاح «تأثیرگذار» را کار گذاشته اید، اما آیا می دانید بازاریابی  یکی از بهترین راه های اعتماد به نفس مخاطبان در اینستاگرام است؟  ارتباط با افراد تأثیرگذار که مخاطب مطابق با بازار هدف شما را دارند .
این همه چیز در مورد انجام تحقیقات شماست.
شما به طور معمول قادر خواهید بود به صورت رایگان در فید یا Instagram Story  در معرض مخاطبان خود قرار بگیرید. بعلاوه ، حسابهای تأثیرگذار در اینستاگرام نسبت به اکثر حسابهای تجاری اینستاگرام تمایل بالاتری در برقراری ارتباط دارند. بازاریابی، تأثیرگذاری را به یک استراتژی مفید برای افزایش دسترسی تبدیل می کند.

حساب کاربری اینستاگرام خود را به دیگر رسانه های  اجتماعی خود وصل کنید.

با تمام تلاشی که برای ایجاد محتوا برای حساب های Business Instagram خود انجام داده اید ، مهم است که با به اشتراک گذاشتن پست ها در شبکه های مختلف رسانه های اجتماعی ، عمر این محتوا را به حداکثر برساند. با استفاده از تبلیغات متقابل بین حساب های اینستاگرام و فیس بوک خود ،  محتوای خود را بالا ببرید.
اطمینان حاصل کنید که پست های اینستاگرام خود را در فیس بوک خود برای به اشتراک گذاشتن مجدد این محتوا به اشتراک بگذارید تا اطمینان حاصل شود که هر پستی به وسیع ترین دسته ممکن کاربران رسیده است.

حساب کاربری  Instagram خود را در تمام کانالهای ارتباطی خود تبلیغ کنید.

صحبت از تبلیغات متقابل ، یکی از بهترین راهها برای ایجاد طرفدارن وسیع می باشد ، تبلیغ حساب کاربری شما باعث گسترس آن خواهد بود. از قرار دادن پیوندها به حساب اینستاگرام خود در خبرنامه های  ماهانه خود اجتناب نکنید.
به مشتریان خود یادآوری کنید که با دنبال کردن نام تجاری شما در اینستاگرام باعث حفط ارتباط بین شما و آنها خواهد شد.

مشارکت در جامعه را تقویت کنید.

کاربران پیش بینی شده اند که در وموقع لزوم از برندهای موجود در رسانه های اجتماعی انتظار پاسخگویی را داشته باشند. برای اطمینان از اینکه مشتریان گذشته برخورد واق گرانه با برند شما دارند ، حتماً روزانه پیامها و نظرات خود را در اینستاگرام چک کنید.
به علاوه ، برای افزایش نرخ تعامل و گسترش دسترسی به مشاغل خود در اینستاگرام ، سعی کنید با گذاشتن نظرات و سؤال در پست های اینستاگرام کاربر دیگر مربوط به شغل خود ، به طور فعال با انجمن خود درگیر شوید.

به قدرت تبلیغات اینستاگرام ایمان داشته باشید.

آیا می خواهید مطمئن شوید که پست های اینستاگرام شما در زمان مناسب توسط افراد مناسب دیده می شود؟

اینجاست که تبلیغات اینستاگرام وارد می شود! مشابه سایر تبلیغات در رسانه های اجتماعی ، تبلیغات در اینستاگرام مشاغل را قادر می سازد که بخش های خاصی از مطالب را برای مخاطبان خود ایجاد و تبلیغ کنند.
این یک روش بلقوه برای به دست آوردن مشتریان جدید است ، با این آمار که اینستاگرام نشان می دهد ۶۰٪ از کاربران محصول جدیدی را در اینستاگرام خود کشف کرده اند. بسته به هدف تبلیغات اینستاگرام خود ، می توانید از این روش ها برای ایجاد آگاهی به مخاطبان از برند خود و حتی تولید نکات جدید استفاده کنید.

اکانت تجاری اینستاگرام

اینستاگرام انواع مختلفی از قالب های تبلیغاتی ارائه می دهد از جمله  استوری در اینستاگرام ،ارسال عکس ، فیلم ، و خیلی موارد دیگر را به خدمات خود افزوده است .

در اینجا مراحل ساده ایجاد آگهی اینستاگرام آورده شده است:

حساب کاربری اینستاگرام خود را به صفحه Facebook خود وصل کنید.

ایجاد یک کمپین جدید در مدیریت تبلیغات فیس بوک. در این بخش می توانید هدف تبلیغ ، مخاطبان هدف و قالب تبلیغ خود را تنظیم کنید.

بودجه و مدت زمان تبلیغ خود را تنظیم کنید. از آنجا که تبلیغ شما آماده است ، به “انتشار” آن بپردازید.

– پس از تأیید آگهی تبلیغاتی ،از کمپانی Facebook اعلان دریافت خواهید کرد.

برای درک موفقیت خود به تجزیه و تحلیل های موجود مراجعه کنید.

برای بررسی اینکه آیا محتوای شما به مخاطبان شما القا می شود ، می توانید به طور مرتب تجزیه و تحلیل خود را در اینستاگرام مرور کنید. می توانید با رفتن به برگه “Insights” به تجزیه و تحلیل حساب کاربری Instagram خود بپردازید.
در اینجا شما می توانید یک جلوه کلی از نحوه عملکرد محتوای خود و همچنین تجزیه و تحلیل مخاطبان خود (از جمله سن ، جنسیت و موقعیت مکانی) دسترسی پیدا کنید.

اکانت تجاری اینستاگرام

در باره هدف های کلیدی خود تفکر کنید و ارزیابی کنید که کدام پست ها در رسیدن به اهدافتان به شما کمک می کنند. با جمع کردن همه این اطلاعات  می توانید در ادامه بهتر شوید و اینستاگرام را برای تجارت خود در راستای اعمالتان قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *