چطور در سرکالا سفارش خود را ثبت کنم ؟

 

۱.وارد پروفایل خود شوید.

۲.محصول مورد نظر خود را جستجو کنید.

۳.پس از بررسی مشخصات کالا ، روی ” افزودن به سبد خرید” کلیک کنید

۴. شما میتوانید تعداد کالا را افزایش یا کاهش دهید .

همچنین امکان حذف کالا از سبد وجود دارد .

۵. آدرس تحویل سفارش و کد تخفیف (در صورت وجود) را وارد نمایید . در انتها روش پرداخت خود را انتخاب نموده و گزینه ثبت سفارش را انتخاب نمایید .

۶. سفارش شما با موفقیت ثبت شد .

ثبت سفارش و استعلام

با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید ابتدا لازمست مشتریان اقدام به ثبت سفارش نمایند.

ثبت سفارش بدون نیاز به عضویت

کاربران و مشتریان محترم برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش ملزم به ثبت نام در سایت نمی باشند. اما در صورت ثبت نام، علاوه بر آنکه در خریدهای بعدی مجبور به وارد کردن اطلاعات خود نمی باشند، می توانند از مزایای عضویت در سایت از جمله آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات و پیشنهادهای خرید خوب بهره مند شوند.

با ثبت این اطلاعات، کاربران و مشتریان ضمن اطمینان از محفوظ بودن اطلاعات خود نزد فروشگاه، به فروشگاه اختیار می دهند تا از این اطلاعات جهت برقراری ارتباط استفاده نماید.

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل، ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

ارسال مرسوله

مدت زمان ارسال مرسوله ، از زمان ثبت سفارش ، به میزان ۲ روز کاری برای تهران و کرج و ۳ تا ۵ روز کاری برای شهرستان ها خواهد بود .