دانستنی

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه با درآمد عالی

چکیده مطلب : در این مقاله شما را با فرمول کسب درامد اینترنتی به صورت کامل اشنا خواهیم کرد .که چگونه در ماه درامد اینترنتی چند میلیونی داشته باشید . شما دوستان عزیز اگر قصد دارید یک کار اینترنتی در منزل راه اندازی کنید و به درامد اینترنتی  میلیونی در ماه دست پیدا کنید این مطلب مناسب شما میباشد . در این مطلب به شما اموزش میدهیم که چگونه با راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود به درامد اینترنتی پایدار و همیشگی در ماه دست پیدا کنید . 

 

کسب درامد اینترنتی میلیونی در ماه تضمینی

 

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز  . در این مقاله ی اموزشی میخواهم شما را با کسب درامد اینترنتی و با فرمول اینکه چگونه در ۳۰ روز به درامد اینترنتی میلیونی   برسید اشنا کنم .پس تا انتها همراه ما باشید.

 

اگر واقعا میخواهید به درامد   میلیونی در ماه برسید من پیشنهاد میکنم که حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید . اگر از کار کردن برای دیگران خسته شده اید و بخواهید یک شغل پر درامد با سود بسیار بالا داشته باشید پیشنهاد بنده این است که همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی بکنید.

 

 

سیستم کسب درامد اینترنتی

سیستمی که من امروز به شما در این مقاله اموزش میدهم سیستم کسب درامد اینترنتی میباشد , سیستم کسب درامد اینترنتی را هرکس میتواند راه اندازی کند و به درامد اینترنتی بالایی در ماه برساند . با راه اندازی این سیستم خیلی راحت میتوانید به درامد بسیار بالایی برسید و تحول عظیمی را در زندگی خود ایجاد بکنید .

چگونه میتوان در ۳۰ روز کسب درامد اینترنتی چند میلیونی داشت ؟

برای کسب درامد اینترنتی  میلیونی در ۳۰ روز در این مقاله کلیه گام ها و مراحل به شما اموزش داده میشود که در ادامه به اولین مرحله کسب درآمد از اینترنت میپردازیم .

 

 کسب درآمد اینترنتی چگونه است ؟

 

سیستم کسب درامد اینترنتی سیستمی است که به هیچ تخصص فنی , به هیچ سرمایه ی اولیه ی بالا و بوجه ی اولیه نیازی ندارد و به تنها چیزی که نیاز دارد ان است که شما یک تصمیم جدی بگیرید که این سیستم را برای خود راه اندازی بکنید و قطعا با راه اندازی این سیستم کسب درامد اینترنتی  نتیجه ی مطلوب را میگیرید .

 

 

شما باید اماده باشید که با این سیستم کسب و کار اینترنتی تغییر و تحول عظیمی در زندگی خود ایجاد کنید . تنها چیزی که شما نیاز دارید تعهد شما میباشد که اگر به این تعهد خود ۱۰۰ درصد عمل کنید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید قطعا نتیجه ی فوق العاده ای میگیرید . هرکس با هر سبک زندگی میتواند از این سیستم استفاده کند و به درامد  میلیونی در ماه برسد و به راحتی عشق و علاقه ی خود را به کسب و کار اینترنتی سود اور و پولساز تبدیل کند .

 

 

نکته مهم : اموزش به تنهایی کافی نیست شما باید در ابتدا تصمیم بگیرید و اقدام کنید تا به نتیجه ی دلخواه خود برسید . اگر شما این مقاله را بخوانید و نه تصمیم بگیرید و نه اقدام کنید قطعا شما نتیجه ای را که میخواهید بگیرید نمیگیرید .

 

اولین کسب درامد اینترنتی خود

سیستم کسب درامد اینترنتی

شما باید این سیستم کسب و کار اینترنتی را پیاده کنید و مشغول ان شوید و طی زمانی که با انجام کاری که به ان علاقه مند هستید و لذت میبرید درامد خود را کسب میکنید . شما زمانی میتوانید اولین درامد انلاین خود را کسب کنید که مشغول کاری باشید که واقعا به ان علاقه داشته باشید .

 

شما قرار است کاری را انجام بدهید که واقعا به ان علاقه دارید  که این یک نکته ی بسیار مهم است .

 

همان گونه که به شما گفتیم برای کسب اولین درامد اینترنتی خود بهتر است واقعا یک تصمیم جدی بگیرید و از همین امروز شروع کنید و هرگز ان را برای فردا قرار ندهید . یادتان باشد که این فردا هیچ وقت نمی اید اگر قرار است کاری را برای زندگی خود انجام بدهید که هی برای انجام ان  فردا و فردا میکنید قطعا هیچ وقت موفق نمیشوید ,  نه فقط  در بحث مالی و کاری بلکه در هیچ زمینه ای در زندگی خود اصلا موفق نمیشوید.

 

 

پس هرگز کار امروزت را به فردا واگذار نکن و همین امروز کارهایت را انجام بده .

 

 

هدف از سیستم کسب درامد اینترنتی :

من دوست دارم به شما یاد بدهم که غرق در کاری بشوید که واقعا عاشق ان هستید و علاوه بر ان بتوانید درامد های فوق العاده ی چند  میلیونی برای خود ایجاد کنید .و در گام اول به کسب درامد اینترنتی برسید و در گام دوم که به ان میپردازیم از زندگی پر پول خود لذت ببرید و رضایت کامل را داشته باشید .

 

وظیفه شما در سیستم کسب درامد اینترنتی :

شما باید این مقاله و مطلب را تا اخر بخوانید تا به صورت کامل با این سیستم کسب درامد اینترنتی اشنا بشوید  سپس دست به کار شوید و همان گونه که گفته شده است عمل کنید و برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید و شروع کنید تا قطعا اولین نتیجه ی کسب و کار اینترنتی خود را مشاهده کنید که این فرمول موفقیت شماست. شما برای موفقیت به یک الگو و راهنما نیاز دارید تا بتوانید به موفقیت بالا دست پیدا کنید .

 

 

انتخاب حوزه فعالیت در سیستم کسب درامد اینترنتی

 

شما باید در این سیستم کسب درامد اینترنتی برای خود یک حوزه انتخاب کنید که واقعا به ان علاقه داشته باشید  . شما باید حوزه ای را انتخاب کنید که در ان رقابت باشد که در ادامه بیشتر شما را با این موضوع اشنا خواهم کرد.

ما در دوره ی جامع اموزش کسب و کار اینترنتی شما را به صورت عملی و از ۰ تا ۱۰۰ با این سیستم کسب درامد اینترنتی اشنا میکنی ولی در این مقاله هم به ان به صورت خلاصه میپردازیم .

 

میزان کسب درامد از این سیستم

 

 

اول اینکه میزان درامد از سیستم کسب درامد اینترنتی به خود فرد بستگی داره که چقدر برای این سیستم وقت بگذارد و تمام تکنیک هایی را که میگم را مو به مو بدون چون و چرا انجام بدهد . ولی در شرایط عادی میتوانید بعد از راه اندازی این سیستم میتوانید در ۳۰ روز اول ۱.۵ میلیون تومان , در ۹۰ روز ۱۰ میلیون تومان و در ۱ سال نزدیک به ۱ میلیارد تومان در بیارید . که این درامد هر بار بیشتر و بیشتر میشود .(اگر همان گونه که گفته شده است عمل کنید )

میزان درامدی که از این سیستم کسب درامد اینترنتی در میاورید درامد ثابتی نیست و با هر بار توسعه در کسب و کار خود درامد خود را بیشتر میکنید .اگر همان گونه که گفته شد عمل کنید و این سیستم را تا چندین سال ادامه بدهید قطعا به درامد اینترنتی روزانه  چند میلیونی خواهید رسید .

این سیستم کسب درامد اینترنتی یک سیستم ۱۰۰ درصد تضمینی و تست شده میباشد که شما باید بخواهید و شروع کنید تا به نتیجه ی دلخواه خود برسید . اگر واقعا اراده ی قوی داشته باشید و عمل کنید قطعا نتیجه ی مطلوبی میگیرید . نگران نباشید که از کجا شروع کنید ما شما را کامل راهنمایی میکنیم .

در این دو مرحله ی ساده شما با راه اندازی این سیستم کسب درامد اینترنتی عشق و علاقه ی خود را به یک کسب و کار اینترنتی با درامد چند میلیونی در ماه تبدیل کنید .

 

گام اول سیستم  کسب درامد اینترنتی

 

کسب درامد اینترنتی

 

 

۱) انتخاب حوزه فعالیت :

اولین قدم در راه اندازی این سیستم کسب درامد اینترنتی انتخاب حوزه فعالیت است . حوزه فعالیت شامل ان تخصص , مهارت و علاقه ی شما میباشد . شما باید حوزه فعالیتی را انتخاب کنید که واقعا به ان علاقه داشته باشید که در اینده دچار مشکل نشوید و شکست نخورید. شما باید ایده را انتخاب کنید که در ان رقابت باشد , هر چه رقابت بیشتر باشد نشانه ی ان است که میزان کسب درامد از ان سیستم بیشتر است .

 

۲) طراحی سایت :

در این سیستم کسب درامد اینترنتی شما باید یک وبسایت برای محصولات و خدمات خود طراحی بکنید . تا بتوانید خیلی راحت تر خدمات و محصولات خودتان را به کاربران و مخاطبان خود ارائه بدهید .

 

۳)ساخت لندینگ پیج (صفحه محصول) :

شما باید برای خدمات و محصولات خود صفحه ی لندینگ پیج بسازید  .  با ساخت صفحه ی محصول مناسب شما میتوانید خیلی راحت فروش خود را چندین و چند برابر کنید و مشتریان بیشتری در کسب و کار خود جذب کنید . ساخت لندینگ پیج شامل یکسری تکنیک های طلایی میباشد که خیلی راحت میتوانید با ان تکنیک ها از رقبان خود جلو بزنید و فروش بیشتری  را نسبت به رقبان خود داشته باشید .

 

۴) ساخت سیستم ایمیل مارکتینگ :

در سیستم کسب درامد اینترنتی داشتن یک سیستم ایمیل مارکتینگ الزامی میباشد . شما حتما باید یک سیستم ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار اینترنتی خود راه اندازی کنید که بتوانید با این سیستم ایمیل مارکتینگ افرادی که در سایت شما عضو میشوند را  به یک مشتری دائم و همیشگی تبدیل کنید . که این کار واقعا فروش شما را چندین و چند برابر میکند.

 

۵) قیف فروش :

یکی دیگر از مراحل سیستم کسب درامد اینترنتی که خیلی بر فروش شما تاثیر دارد قیف فروش میباشد . همان گونه که گفته شده است شما باید تکنیک های قیف فروش را در سیستم کسب درامد اینترنتی خود رعایت کنید تا فروش شما ۵۰۰ درصد افزایش یابد .و در نهایت شما با پیاده سازی این تکنیک ها در سیستم کسب درامد اینترنتی خود قطعا به درامد فوق العاده   بالایی خواهید رسید.

 

۶)بهینه سازی وبسایت خود :

در این سیستم کسب درامد اینترنتی وبسایتی را که طراحی میکنید باید برای موتور های جست و جو گر بهینه سازی شود . در دنیای اینترنت رقبای زیادی هست که شما برای انکه در نتایج اول گوگل دیده شوید حتما باید وبسایت خود را برای موتور های جست و جو گر بهینه سازی کنید  که در اصطلاح به ان سئو نیز گفته میشود .

گام دوم سیستم کسب درامد اینترنتی

قدم دوم در این سیستم کسب درامد اینترنتی و رسیدن به درامد  میلیونی در ماه باید مراحل زیر را در سیستم کسب درامد اینترنتی خود پیاده سازی کنید .

۱)ایجاد سیستم همکاری در فروش:

برای کسب درامد اینترنتی بیشتر   باید در کسب و کار اینترنتی خود سیستم همکاری در فروش راه اندازی کنید که این کار باعث افزایش فروش شما میشود .

 

مزایای سیستم  همکاری در فروش :

۱_اولین مزیت این سیستم در کسب درامد اینترنتی شما ان است که وقتی ترافیک و کاربری را به سایت خود جذب کنید میتوانی درامد خود را بیشتر کنید .
۲_با این سیستم خیلی راحت میتوانید فروش خود را چندین و چند برابر افزایش بدهید .

 

۲) تولید محصول شخصی خودتان:

برای کسب درامد اینترنتی باید محصول شخصی خودتان را تولید کنید که این محصول میتواند به صورت دانلودی و یا فیزیکی باشد .شما با توجه به علاقه ای که دارید  , ما به شما یاد میدهیم که ان علاقه و تخصص خود را به محصولات دانلودی  تبدیل کنید و برای فروش در وبسایت خود قرار بدهید که قطعا فروش فوق العاده ای خواهید داشت , شاید هم شما محصولاتی دارید مثل لوازم جانبی گوشی , لباس , انواع عطر و … که بخواهید انها را در سطح وب و اینترنت بفروشید که خیلی راحت با طراحی یک سایت فروشگاهی و  میتوانید محصولات فیزیکی خود را برای فروش قرار بدهید.

 

 

شاید در این مرحله در وجود شما ترسی ایجاد شود که در این زمینه تخصصی نداشته باشید ولی اصلا نگران نباشید چون ما در پایانه این مطلب یک سوپرایز فوق العاده برای شما دوستان عزیز داریم که چگونه علاقه , تخصص خود را به یک کسب درامد اینترنتی پر سود تبدیل کنید.

مزیت کسب درامد اینترنتی :

 

اولین مزیتی که در کسب درامد اینترنتی وجود دارد این است بعد از انکه محصول و صفحه محصول  خود را همان گونه که به شما گفته میشود تولید کنید و بسازید قطعا باعث افزایش فروش و چند برابر شدن فروش شما میشود . اگر کلیه تکنیک هایی را که به شما اموزش میدهیم همان گونه که گفته شده است پیاده سازی کنید در این سیستم خیلی راحت میتوانید فروش خود را تا ۳۰۰ درصد افزایش بدهید و از رقیبان خود جلو بزنید .

 

چگونه اولین ۱۰۰ میلیونی خود را بدست اوریم؟

کسب درامد اینترنتی واقعا کار سختی نیست . به طور مثال :اگر شما بتوانید در این سیستم کسب درامد اینترنتی ۳۰۰ نفر را به وبسایت خودتان هدایت کنید و تنها نرخ تبدیل لندینگ پیج شما تنها ۵۰ درصد باشد(یعنی از هر ۳۰۰ نفر تنها ۱۵۰ نفر از انها در سایت شما عضو شوند که با استفاده از تکنیک هایی که گفته میشود نرخ تبدیل را خیلی بیشتر از ۵۰ درصد  افزایش میدهید) و مخاطبان شما  به علاقه مندی سایت شما ملحق بشوند ,  و در گام بعد به عنوان مثال در بدترین شرایط به ازای هر عضو یک درامد انلاین ۱۰۰۰ تومانی داشته باشید و به ازای هر ایمیلی که در ماه دریافت میکنید ۱۰۰۰ کسب درامد داشته باشید  (یعنی هر ۲۰۰۰ تومان درماه به ازای هر عضو)  . واقعا عدد بسیار زیادی میشود که شما کسب میکنید که من واقعا عدد بسیار بسیار پایینی را مثال زدم.

حال اگر محصولات شما ۱۰۰۰۰ تومان و یا ۱۰۰۰۰۰ تومان باشد که به راحتی کسب درامد اینترنتی شما خیلی راحت ۱۰ برابر و ۱۰۰ برابر میشود و یا اگر نرخ تبدیل شما بیشتر بشود باز هم کسب درامد اینترنتی شما هی بیشتر و بیشتر میشود که خیلی راحت کسب درامد اینترنتی شما به ماهانه ۱۰۰ میلیون در ماه میرسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *