دانستنی

۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر

۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر

۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر

قبل از پرداختن به ۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر، توجه کنید که روش های کسب درآمد از اینترنت و یا کسب و کارهای فیزیکی و در دنیای واقعی متنوع هستند ولی هر کسب و کاری ضرورتا با درآمد زیاد همراه نیست. برای نمونه، بسیاری از مشاغل اینترنتی حتی کفاف مخارج جاری سایت را نمی دهد و مدیرانش در حال ورشکستگی هستند.

در آغاز مقاله در سایت پول یابی، لازم است یادآوری کنیم که این روش های افزایش درآمد در عین اختصار و سادگی، بسیار کاربردی، موثر و عملی هستند لذا باید آنها را جدی گرفت و دیگر اینکه این روش های کسب درآمد در اینترنت و دنیای واقعی به یک اندازه تاثیرگذار است و باید جدی گرفته شود.

معرفی ۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر

۱- ایجاد باور مناسب برای کسب درآمد بیشتر

تا خودتان را باور نداشته باشید هیچ کس نمی تواند برایتان کاری انجام دهد. این قدم اول، مهم و پیش زمینه هر کاری می باشد. تا به توانمندی خود و کسب موفقیت در کارتان ایمان نداشته باشید هرگز موفق نخواهید شد. اگر کاری را شروع کنید، در نیمه راه دلسرد شده و یا با اولین شکست ناامید شده، کار را رها می کنید.

به خودتان و توانمندی خودتان ایمان و باور قوی داشته باشیدو به خودتان القا کنید که با این کار در افزایش درآمد حتما موفق خواهید شد و با تلاش، پشتکار و یادگیری شیوه های نوین موفق خواهید شد. توصیه می شود یک هدف مشخص، مناسب و عاقلانه همراه با مدت زمان مشخص شده برای خود ترسیم کنید. فرضا بگوید تا دو ماه دیگر از این راه سه میلیون تومان کسب درآمد خواهم داشت و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

کسب درآمد از طریق ایجاد فروشگاه محصولات خود بصورت رایگان در سرکالا

اگر هر کدام از شما کسب و کاری داره چه کسب و کار خانگی و یا مغازه ای داره و علاقه داره که کارشو توسعه بده و محصولاتش رو بیشتر معرفی کنه و  فروشگاه اینترنتی داشته باشه میتونه فروشگاه خودشو تو سایت سرکالا درست کنه و محصولاتشو و اجناس مغازه شو تو فروشگاه خودش بذاره و لینک فروشگاه خودشو تو کانال های مختلف بذاره و یا به دوستان خودش بده تا محصولاتشو تو فروشگاهش ببینند و خرید کنند .

هدف از ایجاد سایت فروشگاهی سرکالا، تجمع محصولات و کالاهای موجود در مغازه‌های کوچک گسترده سطح شهر در یک فروشگاه جامع و کامل و ارائه حق انتخاب بهینه به مشتریان از میان انبوهی از کالاهای مشابه و دسترسی سریع و آسان به آنهاست.
هدف، ایجاد یک ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار است به‌گونه‌ای که فروشنده بتواند تمامی کالاهای موجود در فروشگاه خود را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن به خریدار معرفی کند و خریدار نیز بتواند کالاهای موردنیاز خود را با دقت و اطلاعات کامل و با صرف کمترین وقت و انرژی و مناسب‌ترین قیمت تهیه کند

دستورالعمل اجرایی

برای ساختن فروشگاه خودتون مراحل زیر را دنبال کنید
مراحل ایجاد فروشگاه با موبایل :
۱- وارد سایت زیر بشید .
www.sarkala.com
۲- گزینه حساب کاربری رو در پایین بزنید
۳-عضویت را بزنید
۴-گزینه من یک فروشنده هستم را بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید ودکمه عضویت را بزنید .
۵-دقت داشته باشید در بخش اطلاعات ایمیل شما و گذر واژه شما نام کاربری و پسورد شما برای ورود به سایت هستند که باید جایی یادداشت کنید که فراموش نکنید .
در زیر باکس اسم فروشگاه لینکی نمایش داده میشود که این لینک آدرس فروشگاه شماست که باید آنرا هم جایی یادداشت کنید تا برای دیگران بفرستید .
۶- بقیه مراحل را ادامه دهید تا پنل پیشخوان فروشگاه شما ایجاد شود .
۷ – سپس وارد تنظیمات پنل پیشخوان شما شوید و عکس بنر و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید .

بعد از اینکه فروشگاهتون رو ساختید حالا نوبت گذاشتن محصولاتتون تو فروشگاهتون است

روش گذاشتن محصول در فروشگاهتون

۱- وارد سایت سرکالا بشید
www.sarkala.com
۲- با یوزر نیم و پسورد وارد پیشخوان فروشگاه خودتون بشید
۳- در پیشخوان و در باکس مشکی وسط صفحه منو را باز کنوید
۴- گزینه محصولات و افزودن محصول جدید را بزنید
۵- تصاویر و قیمت و توضیحات محصول خود را اضافه کنید و افزودن محصول را بزنید و در صفحه جدیدی که باز میشود اطلاعات محصول را چک کنید و ذخیره اطلاعات را بزنید .
محصول شما در فروشگاهتان ذخیره شد

۲- انتخاب نوع کسب درامد بر اساس علاقه

یکی از دیگر از ۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر، انتخاب شغل و کار بر اساس علاقه است. علاقه به یک نوع شغل و روش کسب درآمد اینترنتی یا غیر اینترنتی، موتور محرکه برای تلاش بیشتر است. هر چه آن شیوه کار و شغل زیادبیشتر با روحیات و علایق شما سازگار باشد احتمال موفقیت در آن زیاد و انسان به طور طبیعی از کاری که به آن علاقه دارد لذت می برد.

اگر در کسب پول از اینترنت، نوعی اجبار و یا بی علاقگی باشد در ادامه راه امکان موفقیت کمتر است و در برخورد با مشکلات از ادامه راه منصرف می شود. شغلی را انتخاب کنید که علاقه دارید تا تمام توجه و تمرکزتان به آن معطوف باشد و این تمرکز و علاقه در درازمدت موفقیت و کسب درآمد بیشتر به همراه خواهد داشت.

۳- افزایش یادگیری و اطلاعات علمی

فردی موفق است که ضمن انتخاب روش پول سازی متناسب با علاقه و روحیاتش، همیشه در حال افزایش اطلاعات و یادگیری مسائل جدید باشد. افزایش اطلاعات و یادگیری شاه کلید پیشرفت و جلو زدن از رقبا است. سعی کنید با مطالعه، جستجو در اینترنت ، مشورت با مطلعین و… روز به روز اطلاعات خود را افزایش دهید.

برای سنجش میزان و علم خودتان، و اینکه چقدر دانش و اطلاعاتتان به روز است همواره با روش های مختلف خود را بیازمایید و ببینید این کاری که انجام می دهید نسبت به رقبا چقدر پیشرو است؟ آیا روش کسب درآمدتان ثمربخش است؟ میزان پیشرفت و رشد درآمدتان به صورت ماهیانه، سالانه چقدر است.

در صورت عدم رشد کافی، با بررسی و مطالعه دقیق، در شیوه کارتان تغییرات اساسی اعمال کنید و نقاط ضعف خودتان را برطرف کنید و مجددا پیشرفت خودتان را بسنجید.

 کسب درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

۱-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

۲- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

۳- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

۴- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

سخن پایانی

هر سه روش ساده کسب درآمد بیشتر  بر روی خواسته و علاقه شما و اینکه باور داشته باشید می توانید رشد کنید، متمرکز است. تا خودتان نخواهید و دانش و تخصص خود را قبول نداشته باشید کسی نمی تواند کمکتان کند. توانمندی خود را بشناسید و بر اساس آن درآمد از شغل و کار خودتان را شروع کنید.

نکته آخر اینکه همیشه تشنه دانستن و فراگیری علم و پیشرفت های جدید باشید که آگاهی، توانایی به همراه دارد. روی هدفتان تمرکز کنید و هرگز اجازه ندهید مشکلات و موانع دلسردتان کند. برای روحیه دادن به خودتان، هر روز هدفتان را به یاد آوردید و به خودتان القا کنید که می توانید و موفق می شوید. برای رسیدن به هدفتان، هر روز کاری هر چند کوچک انجام دهید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *