دانستنی

۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر

۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر

۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر

قبل از پرداختن به ۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر، توجه کنید که روش های کسب درآمد از اینترنت و یا کسب و کارهای فیزیکی و در دنیای واقعی متنوع هستند ولی هر کسب و کاری ضرورتا با درآمد زیاد همراه نیست. برای نمونه، بسیاری از مشاغل اینترنتی حتی کفاف مخارج جاری سایت را نمی دهد و مدیرانش در حال ورشکستگی هستند.

در آغاز مقاله در سایت پول یابی، لازم است یادآوری کنیم که این روش های افزایش درآمد در عین اختصار و سادگی، بسیار کاربردی، موثر و عملی هستند لذا باید آنها را جدی گرفت و دیگر اینکه این روش های کسب درآمد در اینترنت و دنیای واقعی به یک اندازه تاثیرگذار است و باید جدی گرفته شود.

معرفی ۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر

۱- ایجاد باور مناسب برای کسب درآمد بیشتر

تا خودتان را باور نداشته باشید هیچ کس نمی تواند برایتان کاری انجام دهد. این قدم اول، مهم و پیش زمینه هر کاری می باشد. تا به توانمندی خود و کسب موفقیت در کارتان ایمان نداشته باشید هرگز موفق نخواهید شد. اگر کاری را شروع کنید، در نیمه راه دلسرد شده و یا با اولین شکست ناامید شده، کار را رها می کنید.

به خودتان و توانمندی خودتان ایمان و باور قوی داشته باشیدو به خودتان القا کنید که با این کار در افزایش درآمد حتما موفق خواهید شد و با تلاش، پشتکار و یادگیری شیوه های نوین موفق خواهید شد. توصیه می شود یک هدف مشخص، مناسب و عاقلانه همراه با مدت زمان مشخص شده برای خود ترسیم کنید. فرضا بگوید تا دو ماه دیگر از این راه سه میلیون تومان کسب درآمد خواهم داشت و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

کسب درآمد از طریق ایجاد فروشگاه محصولات خود بصورت رایگان در سرکالا

اگر هر کدام از شما کسب و کاری داره چه کسب و کار خانگی و یا مغازه ای داره و علاقه داره که کارشو توسعه بده و محصولاتش رو بیشتر معرفی کنه و  فروشگاه اینترنتی داشته باشه میتونه فروشگاه خودشو تو سایت سرکالا درست کنه و محصولاتشو و اجناس مغازه شو تو فروشگاه خودش بذاره و لینک فروشگاه خودشو تو کانال های مختلف بذاره و یا به دوستان خودش بده تا محصولاتشو تو فروشگاهش ببینند و خرید کنند .

هدف از ایجاد سایت فروشگاهی سرکالا، تجمع محصولات و کالاهای موجود در مغازه‌های کوچک گسترده سطح شهر در یک فروشگاه جامع و کامل و ارائه حق انتخاب بهینه به مشتریان از میان انبوهی از کالاهای مشابه و دسترسی سریع و آسان به آنهاست.
هدف، ایجاد یک ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار است به‌گونه‌ای که فروشنده بتواند تمامی کالاهای موجود در فروشگاه خود را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن به خریدار معرفی کند و خریدار نیز بتواند کالاهای موردنیاز خود را با دقت و اطلاعات کامل و با صرف کمترین وقت و انرژی و مناسب‌ترین قیمت تهیه کند

دستورالعمل اجرایی

برای ساختن فروشگاه خودتون مراحل زیر را دنبال کنید
مراحل ایجاد فروشگاه با موبایل :
۱- وارد سایت زیر بشید .
www.sarkala.com
۲- گزینه حساب کاربری رو در پایین بزنید
۳-عضویت را بزنید
۴-گزینه من یک فروشنده هستم را بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید ودکمه عضویت را بزنید .
۵-دقت داشته باشید در بخش اطلاعات ایمیل شما و گذر واژه شما نام کاربری و پسورد شما برای ورود به سایت هستند که باید جایی یادداشت کنید که فراموش نکنید .
در زیر باکس اسم فروشگاه لینکی نمایش داده میشود که این لینک آدرس فروشگاه شماست که باید آنرا هم جایی یادداشت کنید تا برای دیگران بفرستید .
۶- بقیه مراحل را ادامه دهید تا پنل پیشخوان فروشگاه شما ایجاد شود .
۷ – سپس وارد تنظیمات پنل پیشخوان شما شوید و عکس بنر و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید .

بعد از اینکه فروشگاهتون رو ساختید حالا نوبت گذاشتن محصولاتتون تو فروشگاهتون است

روش گذاشتن محصول در فروشگاهتون

۱- وارد سایت سرکالا بشید
www.sarkala.com
۲- با یوزر نیم و پسورد وارد پیشخوان فروشگاه خودتون بشید
۳- در پیشخوان و در باکس مشکی وسط صفحه منو را باز کنوید
۴- گزینه محصولات و افزودن محصول جدید را بزنید
۵- تصاویر و قیمت و توضیحات محصول خود را اضافه کنید و افزودن محصول را بزنید و در صفحه جدیدی که باز میشود اطلاعات محصول را چک کنید و ذخیره اطلاعات را بزنید .
محصول شما در فروشگاهتان ذخیره شد

۲- انتخاب نوع کسب درامد بر اساس علاقه

یکی از دیگر از ۳ روش ساده کسب درآمد بیشتر، انتخاب شغل و کار بر اساس علاقه است. علاقه به یک نوع شغل و روش کسب درآمد اینترنتی یا غیر اینترنتی، موتور محرکه برای تلاش بیشتر است. هر چه آن شیوه کار و شغل زیادبیشتر با روحیات و علایق شما سازگار باشد احتمال موفقیت در آن زیاد و انسان به طور طبیعی از کاری که به آن علاقه دارد لذت می برد.

اگر در کسب پول از اینترنت، نوعی اجبار و یا بی علاقگی باشد در ادامه راه امکان موفقیت کمتر است و در برخورد با مشکلات از ادامه راه منصرف می شود. شغلی را انتخاب کنید که علاقه دارید تا تمام توجه و تمرکزتان به آن معطوف باشد و این تمرکز و علاقه در درازمدت موفقیت و کسب درآمد بیشتر به همراه خواهد داشت.

۳- افزایش یادگیری و اطلاعات علمی

فردی موفق است که ضمن انتخاب روش پول سازی متناسب با علاقه و روحیاتش، همیشه در حال افزایش اطلاعات و یادگیری مسائل جدید باشد. افزایش اطلاعات و یادگیری شاه کلید پیشرفت و جلو زدن از رقبا است. سعی کنید با مطالعه، جستجو در اینترنت ، مشورت با مطلعین و… روز به روز اطلاعات خود را افزایش دهید.

برای سنجش میزان و علم خودتان، و اینکه چقدر دانش و اطلاعاتتان به روز است همواره با روش های مختلف خود را بیازمایید و ببینید این کاری که انجام می دهید نسبت به رقبا چقدر پیشرو است؟ آیا روش کسب درآمدتان ثمربخش است؟ میزان پیشرفت و رشد درآمدتان به صورت ماهیانه، سالانه چقدر است.

در صورت عدم رشد کافی، با بررسی و مطالعه دقیق، در شیوه کارتان تغییرات اساسی اعمال کنید و نقاط ضعف خودتان را برطرف کنید و مجددا پیشرفت خودتان را بسنجید.

 کسب درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

۱-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

۲- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

۳- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

۴- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

سخن پایانی

هر سه روش ساده کسب درآمد بیشتر  بر روی خواسته و علاقه شما و اینکه باور داشته باشید می توانید رشد کنید، متمرکز است. تا خودتان نخواهید و دانش و تخصص خود را قبول نداشته باشید کسی نمی تواند کمکتان کند. توانمندی خود را بشناسید و بر اساس آن درآمد از شغل و کار خودتان را شروع کنید.

نکته آخر اینکه همیشه تشنه دانستن و فراگیری علم و پیشرفت های جدید باشید که آگاهی، توانایی به همراه دارد. روی هدفتان تمرکز کنید و هرگز اجازه ندهید مشکلات و موانع دلسردتان کند. برای روحیه دادن به خودتان، هر روز هدفتان را به یاد آوردید و به خودتان القا کنید که می توانید و موفق می شوید. برای رسیدن به هدفتان، هر روز کاری هر چند کوچک انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *