دانستنی

بیت کوین bitcoin پول دیجیتال

بیت کوین bitcoin پول دیجیتال

شاید برای همه شما این سوال مطرح باشد که بیت کوین bitcoin پول دیجیتال چیست؟ چگونه پولی است و چه ارزشی دارد؟ چرا این روزها اینقدر توجه به آن زیاد شده اسیت و چه تاثیری در کسب و کار اینترنتی در اینده خواهد داشت؟ کسب درآمد از اینترنت با قدرت گیری پول های دیجیتال چگونه می شود آیا کسب و کار اینترنتی شتاب بیشتری خواهد گرفت؟

بیت کوین bitcoin پول دیجیتال یک واحد پول مجازی است و یه عبارتی یک پول غیر کاغذی و کاملا دیجیتالی است و به نظر می آید، آینده پول وابسته به یک پروتکل رمزنگاری پیچیده و شبکه هایی از کامپیوترهای ساخته شده است. مهمترین خصلت بیت کوین نسبت به پول های رایج این است که بیت کوین را بانکها و دولت ها کنترل نمی کنند. کسب درآمد اینترنتی در سالهای اینده تحت تاثیر آن خواهد.

بیت کوین bitcoin پول دیجیتال چگونه خرج می شود؟

نکته جالب اینکه بیت کوین ناشناختگی آن بیشتر از شناختش هست . بیت کوین جدید در « روند استخراج» ساخته می شود روندی که کامپیوترها باید مسائل خیلی پیچیده را حل کنند . پول را در نرم افزاری به نام والت یا کیف پول دیجیتال نگه می دارید. به آدرسی که اجازه می دهد بیت کوین bitcoin پول دیجیتال بگیرید یا بفرستید. در حقیقت نقل و انتقال ها با تایید در شبکه ممکن می شود.

بیت کوین bitcoin پول دیجیتال انشعاباتی هم دارد مثل: بیت کوین نقد ( bitcoin cash) – بیت کوین گلد ( bitcoin gold )

هدف از انشعابات افزایش سرعت تراکنش ها در شبکه است.

درآمد از طریق سایت  فریلنس پارس

(www.freelancepars.com)

فریلنس پارس ، یک سایت فریلنسینگ و دورکاری برای سفارش و انجام پروژه های اینترنتی در ایران است. انواع پروژه ها و نیازهای کاری و شغلی در زمینه های سفارش تایپ، تولید محتوا، ترجمه زبان های مختلف، طراحی گرافیک، عکاسی، ادیت عکس و فیلم، برنامه نویسی، طراحی سایت، دستیار مجازی، آهنگسازی و ویرایش صوت، معماری، نقشه کشی، مدلسازی و… در این سایت قابل تعریف و اجراست.کارفرمایان، نیازها یا پروژه های خود را در این سایت به صورت رایگان مطرح کرده و متخصصان یا فریلنسرهای سایت، با ارائه پیشنهاد همکاری، پروژه‌ها را انجام داده و تحویل می‌دهند. کارفرما، پس از ثبت پروژه و توافق نهایی با فریلنسر بر سر هزینه و روش انجام کار، هزینه پروژه را واریز کرده و سایت، مبلغ را نزد خود نگه می‌دارد. پس از انجام کار و تحویل به کارفرما، تایید و رضایت او، مبلغ برای فریلنسر آزاد می‌شود. با این قابلیت که در اصطلاح “پرداخت امن” نامیده می‌شود، هم کارفرما از انجام پروژه خود اطمینان دارد و هم فریلنسر از واریزی مبلغ توسط کارفرما.

مراحل ثبت نام و عضویت در سایت فریلنس پارس

۱-در سایت به عنوان فریلنسر ثبت نام کنید و ایمیل و شماره موبایل خود را تایید کنید.

www.freelancepars.com

۲- سپس پروفایل خود را کامل کنید و مهارت‌ها، سابقه تحصیلی، شغلی و… را بنویسید.

۳- اگر نمونه کارهای مناسبی دارید، در سایت آپلود کنید.

۴- وارد قسمت پروژه های سایت شده، پروژه های مد نظر و مرتبط با مهارت ها و توانایی های خود را پیدا کنید و آن‌هایی که از نظر زمانی و هزینه، مایل به انجام آن‌ها هستید را ثبت پیشنهاد زده و مبلغ پیشنهادی، زمان و توضیحات لازم را برای کارفرما بنویسید.

ارزش بیت کوین bitcoin پول دیجیتال چقدر است؟

ارزش بیت کوین از آغاز تا امروز دچار تحول و تغییرات اساسی شده است. در سال ۲۰۱۰ میلادی کمتر از ۳ دهم یک سنت آمریکا بود و در انتهای سال ۲۰۱۷ میلادی  ارزش آن به نزدیک ۲۰ هزار دلار رسید. ارزش بیت کوین bitcoin اکنون حدود ۱۱ هزار دلار است. مجموع ارزش بیت کوین اکنون حدود ۱۸۰ میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال و پول غیر کاغذی، چنان این روزها کسب و کارهای اینترنتی را رونق داده که سوال بسیاری از کاربران می باشد و همه در جستجوی مطالعه بیت کوین bitcoin پول دیجیتال هستند .

همه چیز بیت کوین bitcoin پول دیجیتال ذاتا بی نام و نشان است و ردگیری اینکه چه کسی دارد آن را خرج می کند بسیار دشوار است.

نظر دولت ها درباره بیت کوین bitcoin پول دیجیتال چیست؟

برخی از دولت ها در حال بررسی وضع قوانین بر ارز دیجیتال هستند مثل چین، کره جنوبی و آلمان. این کشورها به خوبی می دانند که ارزهای دیجیتال کسب درآمد اینترنتی و همچنین اقتصاد آنها را تحت تاثیر قرار داده و اگر با مطالعه وارد نشوند ممکن است ضررهای جبران ناپذیری کنند.همین الان بسیاری از کشب و کار و درآمد اینترنتی توسط بیت کوین و سایر ارزهای مشابه انجام می شود و کاربران می توانند با خرج کردن بیت کوین اقدام به خرید اینترنتی کنند. با گسترش این نوع خریدهای اینترنتی یقینا در آینده کسب درآمد از اینترنت توجه خاصی به ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین خواهد کرد.

در کشور ایران هنوز قانونی در مورد ارزهای دیجیتال وجود ندارد . شاید مسئولان هنوز بیت کوین bitcoin و سایر ارزهای دیجیتال در حال رشد و فراگیر شدن در کسب و کار اینترنتی را جدی نمی گیرند. کلا ما در این زمینه ها زمانی وارد می شویم که دیگران فرسنگها از ما جلو افتادند و ما تازه در حال تدوین مقدمات کسب درآمد از اینترنت با این نوع پول ها هستیم.

بیت کوین bitcoin پول دیجیتال واقعیت و پول دیجیتالی است که چه بخواهیم یا نخواهیم خواهد آمد  اگر می خواهیم به روز باشیم و دنباله رو دیگر نباشیم باید نقشه راه تعیین کنیم و از این فرصت ها استفاده کنیم .

البته شنیده ها حاکی است که بانک مرکزی ایران قرار است سند « ارزهای رمزینه » رونمایی کند. انشالله این اتفاق ها زودتر اجرایی شود. امیدوارم با برنامه دولت ، کسب و کار اینترنتی که در اینده تحت تاثیر پول های دیجیتال خواهد بود رونق بیشتری یابد.

سخن پایانی درباره بیت کوین bitcoin پول دیجیتال

بیت کوین bitcoin تنها پول دیجیتال نیست . بجز بیت کوین، دهها ارز دیجیتال دیگر در بازار خرید و فروش می شود . ارزش مجموع برخی از آنها دهها میلیارد دلار است.

دوستی تعریف می کرد یکی از دوستانش با خرید بیت کوین bitcoin پول دیجیتال در چند سال قبل و فروش آن در دو سه هفته قبل حدود ۸۰۰ میلیون تومان سود خالص داشت با راست و دروغ حرفش کاری ندارم ولی واقعیتی به نام ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین ، در دنیا در حال رواج و رشد است و می توان با درایت و هوش بالا کسب درآمد داشت . البته عجله و بدون برنامه وارد شدن در این نوع ارزهای دیجیتال با ضررهای جبران ناپیر همراه خواهد بود . دنای کسب و کار اینترنتی و ارزهای دیجتالی در اینده وابستگی شدیدی به هم خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *